Ви є тут

«Микола Запорожець» та поліція: у Хмельницькому влаштували акцію на підтримку доступного розмитнення автомобілів

Инна Хананова

Автор фото - Василь Камінський

Фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийАвтор фото - Василь КамінськийФото - Василь КамінськийФото - Василь Камінський

Вчора, 10 червня, у Хмельницькому, пройшла акція в підтримку доступного розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Що вимагали учасники акції, дізнавався «Хмельницький».

У неділю відбулася масштабна акція в підтримку доступного розмитнення машини для кожного українця. Хмельницькі водії також долучилися до ініціативи громадської організації «Асоціація Автовласників Хмельниччини». Учасники акції зібралися о 17:30, біля однієї з  АЗС, що у мікрорайоні Ружична. Тут зібрався 31 автомобіль. Автопробіг організували за таким маршрутом: вул. Кам'янецька - вул. Купріна - вул. Красовського - вул. Пілотська - вул. Трудова - вул. Шевченка - вул. Подільська - вул. Кам'янецька - вул. Старобульварна. Колону автомобілів супроводжувала патрульна поліція Хмельницької області.

Фінішували водії легкових автомобілів на Майдані Незалежності. Учасники акції розповіли, що хочуть купувати надійний автомобіль і сплачувати доступні кошти до бюджету. Вони прагнуть почуватися у безпеці, користуватися власним майном в Україні. Автомобілісти хочуть, щоб в Україні були такі ж закони, як у Європі. Власники автівок вимагають вирішення цього питання на державному рівні. Вимоги автомобілістів полягали у такому: відстояти права власника авто на єврономерах та зробити розмитнення доступним.

Фото - Василь Камінський

Цікавою «родзинкою» акції став український автомобіль «Микола Запорожець» з польською реєстрацією транспорного засобу. З ним охоче фотографувалися і діти, і дорослі.

Додамо, що проблема так званих «євроблях» (машин на єврономерах) виникла ще кілька років тому. За даними ДФС, наразі дорогами українських міст їздить понад 425 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією. Але за неофіційними даними, їхня кількість перевищує мільйон транспортних засобів на єврореєстрації.