Ви є тут

«Здоровий лікар - здорова нація»: у Хмельницькому відбувся спортивний забіг

оновлено
Инна Хананова

Фото - Парки Сквери

Фото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки СквериФото - Парки Сквери

У суботу, 16 червня, у Хмельницькому відбувся забіг здоров'я «Здоровий лікар - здорова нація». Долучитися до спортивного заходу міг кожен бажаючий. Далі детальніше про це розповість «Хмельницький».

У суботу у парку ім. Чекмана зібралися активні хмельничани для того, щоб долучитися до забігу здоров'я «Здоровий лікар - здорова нація». Захід відбувся з нагоди Дня медичного працівника, який ми відзначали у неділю, 17 червня. Це свято в Україні традиційно відзначають у третю неділю червня. Організаторами акції «Здоровий лікар - здорова нація» виступили члени Хмельницької Крайової Організації Всеукраїнського Лікарського Товариства та ГО «Лікарський клуб ім. С. Руданського». Забіг спрямований на те, щоб залучити молодь до здорового способу життя та популяризувати заняття спортом.

На учасників забігу чекали позитивні враження та емоції. Це хороша нагода показати гарний приклад усім щодо ведення активного та здорового способу життя.

Отже, забіг здоров'я «Здоровий лікар - здорова нація» відбувся у суботу, 16 червня, в парку ім. Чекмана. Захід розпочався о 10:00. Цього року до спортивного забігу долучилися медики обласної та міської лікарень, місцевих поліклінік, онкодиспансеру, госпіталю ветеранів війни та їхні родичі. Усім учасникам забігу вручили заохочувальні сувеніри. 

Нагадаємо, що у травні активні хмельничани долучилися до масштабного спортивного заходу під назвою «Хмельницький City Run-2018». Пробіг відбувся центральними вулицями міста. У заході взяли участь понад 600 хмельничан. Вони змагались на чотирьох дистанціях: один, три, шість та дев'ять кілометрів. Кожен отримав сертифікат учасника забігу. На переможців чекали грамоти, медалі, цінні призи та грошові винагороди. Організатори сподіваються, що забіг «Хмельницький City Run-2018» стане чудовою традицією та буде стимулом для мешканців міста вести здоровий спосіб життя і займатися спортом.