Ви є тут

У Хмельницькому нагородили переможців конкурсу малюнку «Дільничий офіцер поліції очима дітей»

оновлено
Инна Хананова

Фото - ГУ Нацполіції в Хмельницькій області

Фото - ГУ Нацполіції в Хмельницькій областіФото - ГУ Нацполіції в Хмельницькій областіФото - ГУ Нацполіції в Хмельницькій областіФото - ГУ Нацполіції в Хмельницькій областіФото - ГУ Нацполіції в Хмельницькій області

Юні хмельничани взяли участь в обласному конкурсі малюнку «Дільничий офіцер поліції очима дітей». Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

У понеділок, 18 червня, відзначали 95 річницю з дня створення служби дільничих офіцерів поліції. З цієї нагоди Головне управління Нацполіції в Хмельницькій області організувало проведення обласного конкурсу дитячого малюнку на тему: «Дільничий офіцер поліції очима дітей». Хлопчики та дівчатка активно долучилися до конкурсу дитячого малюнку «Дільничий офіцер поліції очима дітей». На папері діти зобразили патрульних у різних ситуаціях: як вони затримують злочинців, захищають місто від зловмисників, регулюють рух автомобілів, знімають з дерев котиків, допомагають дітям та бабусям перейти дорогу, приймають телефонні дзвінки, розслідують злочини разом зі службовими собаками тощо. На малюнках багато жінок-правоохоронців. До слова, на Хмельниччині працює 172 дільничних. Кожен дванадцятий патрульний - це представники прекрасної половини людства. Кожен шостий поліцейський виконує свою роботу у Хмельницькому.

Творчими роботами юних хмельничан прикрасили стіни Головного управління Нацполіції в області. Для дітей провели невеличку екскурсію приміщенням Головного управління Нацполіції та продемонстрували спецзасоби правоохоронців. Юні хмельничани отримали нові враження та дізналися багато цікавого про роботу патрульних.

Поліцейським дуже сподобалися дитячі малюнки. Адже усі учасники конкурсу намагалися показати на папері, якими вони бачать поліцейських та зобразити різноманітні ситуації, які трапляються під час роботи правоохоронців. Дитяча творчість надихає поліцейських працювати ще більш наполегливіше.

У Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області нагородили переможців конкурсу «Дільничий офіцер поліції очима дітей». Далі про це розповість «Хмельницький».

Дітки з усієї Хмельницької області активно долучилися до цієї ініціативи. Хлопчики та дівчатка вірять у нову поліцію. Більшість учасників конкурсу мріють у майбутньому стати поліцейськими.

Переможці конкурсу малюнків про дільничих офіцерів поліції отримали подарунки та подяки. Крім того, працівники управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області відтворили в реальності сюжети дитячих малюнків.

Переможцями конкурсу серед молодших школярів цього року стали:

  1. Ульяніна Аполінарія з Нетішина;
  2. Котик Руслан зі Славутського району;
  3. Липко Анастасія з Летичева.

Серед старшокласників перемогу отримали:

  1. Венгер Альона з Городка;
  2. Авдикович Яна з Волочиська;
  3. Рудковський Ростислав з Кам'янця-Подільського.