Як хмельницьке керівництво китайських гостей приймало

Ви є тут

Яна Мазуренко

Проблема якості доріг останнім часом дуже гостро постає в українському суспільстві. Бо влада постійно обіцяє зробити все для того, щоб пересування в транспорті стало зручним та комфортним, проте змін так і немає. Хоча, якщо чесно, роботи ж виконуються. Просто й погодні умови, й навантажені фури знищують все, що нароблене працівниками благоустрійних служб. Та й, зрештою, якість ремонтів далеко не найкраща.

«Хмельницький» розповість, як до цього ставиться місцеве керівництво й чи робить воно щось для того, щоб виправити ситуацію.

Наше місто почало свій стрімкий розвиток. Голови адміністрацій роблять все можливе для того, щоб виходити на європейський рівень й налагоджувати ділові зв’язки із міжнародними компаніями. Не винятком стало й питання про ремонт доріг, яке Хмельницька міська рада вирішує разом з китайськими колегами  - компанією «Xinjiang Communications Construction Group Co., LTD», що має контракт з Україною щодо реконструкції 123 кілометрів автодороги. Ремонтні роботи на трасі М-12 мали розпочатися ще навесні 2018 року. Проте цього не сталося. І ще місяць тому колишній голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук зустрівся з менеджером проекту для того, щоб з’ясувати причини цього. Зустріч була більше, ніж продуктивною.

Та й новий голова ОДА не пасе задніх і вже теж встиг зустрітися з китайськими партнерами. На цій зустрічі він отримав всі відповіді на запитання, які так хвилювали хмельничан.

Лю Цзін подякував керівництво Хмельницького за велику підтримку й повідомив, що початок роботи гальмує нестача сировини  - ґрунту та щебеню. Проте спеціалісти вже знайшли родовища, які б можна було використати для поповнення запасу сировини. А також він зазначив, що виникли проблеми з фірмою, яка проводить вирубку дерев на території майбутнього будівництва.

Але пообіцяв, що невдовзі ці питання будуть вирішені й ремонт нарешті розпочнеться.