Ви є тут

Конкретні поради щодо того,як зробити мрію реальністю

Яна Мазуренко

Всі хочуть стати відомими людьми, успішними рестораторами, дизайнерами, артистами – займатися тим, до чого лежить душа й що даруватиме не лише задоволення від роботи, але й непогану заробітну плату. Проте таку знайти досить тяжко. Проблема в тому, що навіть ті, хто є стовідсотковими професіоналами своєї справи, не вміють правильно себе зарекомендувати.

Про те, як, де й коли отримати мотивацію і важливі поради розповість вам «Хмельницький».

Мотивація – це надзвичайно важлива складова в початку будь-якої роботи. Якщо ми точно не визначили, навіщо нам займатися тим чи іншим ділом, що ми з цього конкретно хочемо отримати і які завдання ставимо перед собою, то нічого не вийде, це точно. Людина повинна усвідомлювати, заради чого покладає усі свої сили.

Іноді це усвідомлення і є, проте з часом, коли на шляху до мрії виникає багато ускладнень та труднощів, людина просто вигорає. Саме тоді й треба ковток свіжого повітря й настановчі слова.

Мотивація – це лише один аспект. Щоб досягти успіху треба вміти себе правильно подати й показати. Дуже часто спеціалісти своєї справи, які вже мають великий досвід і які справді вміють робити те, чим займаються, "відкидаються" в роботодавця на задній план через те, що недостатньо вміло «виписали» всі свої можливості. Треба вправно й вичерпно скласти своє резюме, проте й цей документ все одно ще не запорука виграшного ходу.

Майже завжди до резюме просять прикріпити мотиваційний лист. І от саме в ньому вся «фішка». Його ціль – сфокусувати увагу роботодавця та головних аспектах вашої діяльності.

26 травня о 15.00 в книгарні «Є», що на вулиці Проскурівській №2, для хмельничан влаштують воркшоп на тему "250 слів до мрії, або тонкощі написання мотиваційних листів для проектів та волонтерських програм". Лекторка Наталія Зачинська, яка є викладачем та директором мережі Мовних студій А+, розповість про те, що таке мотиваційний лист, навіщо він взагалі та як його правильно писати. Вона зверне увагу на те, що супроводжує такий тип листу та якою мовою краще його написати. А також охочі на заході зможуть самостійно спробувати написати такий лист, а пані Наталія, звичайно, допоможе зробити це якнайкраще. Лекція безкоштовна.

Вперед до своєї мрії!