Ви є тут

Протягом одного дня проїзд у нових тролейбусах буде безкоштовним для всіх хмельничан

Инна Хананова

Завтра, 23 травня, проїзд у нових тролейбусах буде абсолютно безкоштовним для усіх хмельничан. Акція відбудеться в рамках святкування 20-ї річниці компанії «Богдан». Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Нагадаємо, що в березні цього року у Хмельницькому презентували сім нових тролейбусів «Богдан»: два жовтих та п'ять, пофарбованих у синій та білий кольори. Транспортні засоби обладнані пандусами, комфортними сидіннями, зручними поручнями, сучасними інформаційними моніторами, спеціальним звуковим сигналом до водія, відеореєстраторами та навігаторами. Нові тролейбуси курсують за найбільш популярними маршрутами: Катіон, Ракове, Озерна. Загалом протягом останніх кількох років у Хмельницькому придбали 19 нових тролейбусів і 3 капітально відремонтували (загальна вартість близько 90 мільйонів гривень).

А завтра, 23 травня, проїзд у нових тролейбусах (бортові номери від 014 до 034) буде безкоштовним для усіх мешканців міста. Громадянам не потрібно буде хвилюватися про наявність посвідчення. Проїзд буде абсолютно безкоштовним для усіх категорій населення, протягом усього дня. Цю акцію проводить ПАТ «АК «Богдан Моторс» спільно з Хмельницькою міською радою. Такий подарунок хмельничанам зробила компанія «Богдан Моторс», яка відзначатиме цього дня двадцять років з моменту створення. Мешканці міста мають чудову нагоду скористатися акцією та проїхатися у новенькому тролейбусі безкоштовно. Додамо, що кожного дня вулицями Хмельницького курсує 21 тролейбус марки «Богдан» Т701. 

Компанія влаштувала всеукраїнську акцію «Відкриті двері «Богдану», тому хмельничани також зможуть скористатися таким подарунком. Витрати на перевезення пасажирів у період дії акції компенсує автомобільна компанія.