Ви є тут

У Хмельницькому відбудеться марафон з йоги «Avatar Yoga Festival»

Инна Хананова

Хмельничан запрошують на марафон з йоги «Avatar Yoga Festival». Це хороша можливість отримати новий цікавий досвід, а також пізнати себе. Коли та де відбудеться марафон, дізнавався «Хмельницький».

До йоги кожна людина приходить із різних причин. Хтось прагне схуднути, покращити стан здоров'я, для когось - це нагода пізнати себе та отримати душевний спокій. Йога - це чудова можливість для тих, хто прагне віднайти гармонію між тілом, душею та духом. Наразі великої популярності набирає окремий вид фітнесу - фітнес-йога. Однак будь-який неправильний рух при занятті йогою може завдати організму шкоду. Тому новачкам краще спочатку займатися із досвідченим тренером. А незабаром у хмельничан буде прекрасна можливість поспілкуватися з майстрами йоги, задати свої запитання та взяти участь у марафоні. У Хмельницькому відбудеться «Avatar Yoga Festival». На захід запрошують усіх бажаючих.

До нашого міста завітають акройоги Гала Сара та Юра Шкільов. Вони є засновниками найбільш масштабного руху Акройоги в Україні та головного фестивалю Акройоги країни - Київ Акро Фест. Організатори всіх найбільш важливих семінарів із зарубіжними зірками акройоги. Навчання проходили у всесвітньо-відомих акройогов світу, таких як - Josh Young, Lizzy Tomber (Acropedia, Acrorevolution США) і Ярослава Туа (Росія), Heidi Bleis, Jessie Goldberg, Eugene Poku (AcroYoga Montreal, Канада), Lux Sternstein (Acrogasm США). Гала Сара та Юра Шкільов - йоги з понад 10-річним досвідом практики та викладання, проходили навчання та сертифікацію в Індії.

Отже, марафон з йоги «Avatar Yoga Festival» відбудеться у неділю, 3 червня, у комплексі «Спортленд», що на вулиці Зарічанській, 3. Марафон триватиме з 09:00 до 21:00. Всі учасники марафону отримають сертифікат про проходження практик. Для участі у заході потрібно зареєструватися та заповнити анкету.

Вулиці, що згадуються: