Ви є тут

У центрі міста відновили надпис «Я люблю Хмельницький»

Инна Хананова

У центрі міста відновили надпис «Я люблю Хмельницький». Знак встановили біля ЦУМу ще в листопаді минулого року. Однак після численних пошкоджень його забрали. У п'ятницю, 18 травня, поставили нову конструкцію. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Майже у кожному місті України є знак «I love (місто)». На такий мешканці Хмельницького чекали досить довго. Навіть залишали відповідну петицію на сайті електронних звернень. Її автор пояснив, що такий знак дозволить популяризувати наше місто. Крім того, такі таблички є в деяких районних центрах та навіть у селищах міського типу. Зокрема, такі стели розташовані у Теофіполі, Кам'янці-Подільському, Старокостянтинові тощо.

Стелу зі словами «Я люблю Хмельницький» таки встановили у центрі міста минулого року. Ініціатором цього виступив місцевий приватний підприємець. Спочатку було заплановано встановити табличку до Дня міста, однак це не встигли зробити. Знак «Я люблю Хмельницький» з'явився біля ЦУМу у листопаді 2017 року. Вартість інсталяції становила 45 тисяч гривень. Хмельничани та гості міста активно фотографувалися біля нової інсталяції. Але деякі люди скаржились на те, що реклама на фасаді універмагу псує враження від фотографій. Крім того, місцеві мешканці зауважують, що місце для фотозони вибрано не вдало, адже тут колись відбувалися масові розстріли невинних людей. Знак «Я люблю Хмельницький» стояв не довго. Його пошкодили невідомі. Тому літери забрали на реставрацію.

У травні надпис вирішили поставити знову. Тепер біля центрального універмагу облаштували місце для літер. Його виклали плиткою. Згодом поставили нові літери та сердечко. Усі роботи завершили у п'ятницю, 18 травня. Оновлена конструкція також зроблена з пінопласту. Це досить крихкий матеріал, який не витримує ударів, натискань та інших пошкоджень. Також біля надпису встановили таблички, на яких вказано, що інсталяція знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Адміністрація ЦУМу просить громадян з повагою ставитись до конструкції і не псувати її.

Дивіться у "Великому довіднику":