Ви є тут

У Хмельницькому відбулася хода за сімейні цінності

Инна Хананова

Вчора, 20 травня, у Хмельницькому, в рамках проведення Тижня сім'ї, відбулася хода за сімейні цінності. До акції долучилося понад 5 тисяч хмельничан. Усі пропагували сімейні цінності та скандували гасла. Як все пройшло, дізнавався «Хмельницький».

У неділю місцеві мешканці, представники різних релігійних конфесій з молитвами та піснями пройшлися вулицями міста заради пропаганди сімейних цінностей. Хода розпочалася від костелу Христа Царя Всесвіту, що розташований на Проспекті Миру, 55. Учасники пройшлися вулицями Степана Бандери, Кам'янецькою, Проскурівського Підпілля та фінішували на майданчику біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. До акції долучилася велика кількість небайдужих хмельничан - понад 5 тисяч. Загальна колона громадян вирушила під гаслами: «Здорова родина – щаслива країна!», «Всі разом – за сім’ю!», «Міцна сім’я – міцна держава», «Тато, мама, я — щаслива сім’я», «Традиційна родина – єдина країна!» тощо. Люди йшли з повітряними кульками та тримали у руках плакати. Батьки і діти йшли, тримаючись за руки. Усі скандували «Тато, мама, я — повноцінна сім’я».

До акції долучився міський голова Олександр Симчишин. На своїй сторінці у соцмережі він поділився враженнями від ходи за сімейні цінності.

«Наш спільний з Духовною Радою місяць сімейних цінностей у Хмельницькому - це форум, спортивні змагання, семінари, тренінги, лекції, бесіди, концерт і звичайно ж багатотисячний Марш за Сімейні Цінності!!! Було круто!!! Йшов у колоні із ще одним багатодітним татусем Олегом Тягнибоком. Чому я завжди підтримував, підтримую і буду підтримувати? Бо слова «мама, тато, син, дідусь, бабуся, кохана дружина» викликають у мене найтепліші, найприємніші, найпозитивніші емоції і відчуття!!! Я пишаюся своєю сім'єю!!! Родина, як і Україна - понад усе!», - розповів міський голова.

Олександр Симчишин закликає усіх берегти свої сім'ї, приділяти рідним більше уваги та часу, шанувати своїх батьків та любити своїх дітей. Також він додав, що 15 травня у Хмельницькому буде в переліку загальноміських заходів як День Сім'ї.

Додамо, що в рамках проведення Свята сім'ї у Хмельницькому відбулися спортивні змагання, конкурси, ігри та концерт. Також поблизу кінотеатру ім. Шевченка діяло «Сімейне містечко». Усі бажаючі могли проконсультуватися з лікарем, психологом, священиком, юристом, отримати поради щодо кризової вагітності тощо. Хмельничани чудово провели вихідні у колі сім'ї.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: