Ви є тут

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Хмельницькому влаштували парад близнят

оновлено
Инна Хананова

Фото - Хмельницька міська рада

Фото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська радаФото - Хмельницька міська рада

Сьогодні, 31 травня, центральною вулицею міста пройшлися близько сотні пар близнят. Як все відбувалося, дізнавався «Хмельницький».

До Міжнародного дня захисту дітей в різних містах нашої країни проводяться цікаві конкурси, концерти та фестивалі. Нагадаємо, що минулого року вперше у Хмельницькому відбувся всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль мистецтв «Таланти України». Його започаткували за ініціативи міської влади. На фестиваль приїхали талановиті діти з різних куточків України та Хмельницької області. Загалом на фестивалі було близько 400 учасників. 

У Хмельницькому з нагоди Міжнародного дня захисту дітей традиційно влаштували парад близнят. Варто зазначити, що у 2018 році цей захід в нашому місті провели вже всьоме. 

Фото - Хмельницька міська рада

Сьогодні, 31 травня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Хмельницькому, центральною вулицею міста пройшов сьомий парад двійнят та близнюків. На маленьких хмельничан чекали подарунки, конкурси, аніматори та чудовий настрій. Як все відбувалося, далі розповість «Хмельницький».

Парад близнят організувало управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. До нього долучилися 96 пар близнюків та двійнят міста, віком від 1 до 16 років. Учасники параду почали збиратися о 10:30, на майданчику біля ТЦ «Дитячий світ», що на вулиці Проскурівській. Об 11:00, братики та сестрички вирушили святковою ходою вулицею Проскурівською. Колона учасників параду вирушила під звуки Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру та ансамблю мажореток «Альфа». Близнята крокували разом із батьками до майданчика біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка.

Тут на дітей-учасників параду очікувала концертна, ігрова і розважальна програма за участю веселих аніматорів. Далі учасники свята отримали подарунки та призи.

А одна пара дівчаток-близнят, присутніх на параді, навіть відзначає сьогодні свій перший День народження.

«Парад близнят і двійнят – це вже своєрідна традиція нашого міста. Ідею такого заходу мені підказали мої доньки-близнята. Одного разу ми переглядали фото із подібних закордонних парадів і вони цілком резонно запитали: а чому таке не проводять у нашому місті?», - розповіла головний спеціаліст міського управління молоді та спорту Леся Козачок.

Близнята після параду знайомилися один з одним, фотографувалися та розважалися. 

У 2016 році у Хмельницькому було зареєстровано 88 пар близнюків.
Представник Книги Рекордів України який був на даному заході, вручив диплом на якому було зазначено, що у Хмельницькому встановлено рекорд із зібрання найбільшої кількості близнюків в одній локації.

Цього року їхня кількість є більшою та становить рекордних для України 96 пар.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: