З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Хмельницькому влаштують парад близнят

Ви є тут

Инна Хананова

Усіх близнят та двійнят міста запрошують взяти участь у параді. Захід відбудеться з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. Коли та де пройде парад близнят, дізнавався «Хмельницький».

До Міжнародного дня захисту дітей в різних містах нашої країни проводяться цікаві конкурси, концерти та фестивалі. Нагадаємо, що минулого року вперше у Хмельницькому відбувся всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль мистецтв «Таланти України». Його започаткували за ініціативи міської влади. На фестиваль приїхали талановиті діти з різних куточків України та Хмельницької області. Загалом на фестивалі було близько 400 учасників. 

У Хмельницькому з нагоди Міжнародного дня захисту дітей традиційно влаштують парад близнят. Варто зазначити, що у 2018 році цей захід в нашому місті проведуть вже всьоме. Парад відбудеться у четвер, 31 травня. Усіх, хто хоче долучитися до святкового дійства, закликають прийти цього дня о 10:30 на майданчик біля ТЦ «Дитячий світ», що на вулиці Проскурівській. Братики та сестрички вирушать святковою ходою вулицею Проскурівською. Вони крокуватимуть до майданчика біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Саме тут усіх учасників святкового параду чекатиме багато сюрпризів.

Парад близнят організовує управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Організатори розповідають, що в рамках святкування відбудуться концерт та розважальна програма. На маленьких хмельничан чекатимуть подарунки, конкурси, аніматори та чудовий настрій. Святкування Міжнародного дня захисту дітей обіцяє бути яскравим, веселим та насиченим. Це прекрасна нагода провести вільний час у родинному колі, гарно відпочити та отримати безліч позитивних емоцій та вражень. Кожен зможе також зробити гарні фотографії на згадку про цей день та подарувати своїм дітям незабутнє свято.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: