Ви є тут

Леся Нікітюк та Олександр Педан розповіли, яку пораду мами вони запам’ятали на все життя

Инна Хананова

Вчора, 13 травня, в Україні відзначали прекрасне весняне свято День матері. Цього дня зірки шоу-бізнесу поділилися з шанувальниками особистими фотографіями та розповіли, чого навчилися у своїх матерів. Як відзначали День матері відомі хмельничани Олександр Педан та Леся Нікітюк, дізнавався «Хмельницький».

Вчора кожен мав нагоду привітати своїх матусь зі святом та висловими слова вдячності. З нагоди свята ведучі «Нового каналу» розповіли, яку пораду або вчинок мами вони запам’ятали на все життя. І, звісно, привітали своїх матерів.

Відомий шоумен Олександр Педан виріс у багатодітній родині. Жартує, що за «морським законом» посуд завжди мив той, хто доїдав останнім. Від матері навчився не втручатися у життя близьких. Він дуже вдячний їй за те, що вона давала кожному можливість самостійно робити свій вибір. Мати завжди дає слушні поради, але ніколи не засуджує невісток, не втручається у виховання онуків. Олександр Педан зізнається, що сам також намагається дотримуватися цього правила у вихованні Лєри та Марка. У День матері відомий телеведучий побажав своїй мамі частіше усміхатися, більше часу проводити з дітьми та онуками. А також частіше подорожувати. Олександр Педан пообіцяв, що для цього докладатиме усіх зусиль.

Популярна телеведуча Леся Нікітюк зізналася, що у жодній книзі не вистачить сторінок, щоб описати всі поради та підтримку, які надала їй мама за все життя. Хмельничанка пригадує, як колись зустрічалася з хлопцем, який навчався у прикордонній академії. Однак після третього побачення він написав їй смс-повідомлення, що в нього є інша. А тоді в Лесі не було грошей на рахунку, щоб йому відповісти. Тому її мама дістала 50 гривень, які відкладала собі на пальто, і поповнила доньці рахунок у телефоні. Леся розповідає, що вони разом із мамою писали відповідь цьому хлопцю. Ведуча додає, що це було дуже позитивне повідомлення, яке вона і досі пам'ятає. А своїй матусі Леся побажала, щоб з кожним роком Господь лише додавав їй здоров’я. У свою чергу, вона обіцяє робити все можливе, щоб дарувати їй гарний настрій. Леся прагне показати мамі весь світ. Також відома телеведуча привітала всіх матусь нашої країни та побажала їм здоров'я.