Ви є тут

У Хмельницькому влаштували «Місто Професій», під час якого діти спробували себе в ролі працівників різних спеціальностей

оновлено
Инна Хананова

Наймасштабніший дитячий проект знову у Хмельницькому. У суботу, 23 червня, відбувся захід «Місто Професій». Що чекало на маленьких учасників свята, дізнавався «Хмельницький».

«Місто Професій» - це національний проект, мета проведення якого полягає в тому, щоб надати дітям можливість спробувати себе у різних професіях. Кожна дитина повинна реалізувати свій потенціал. Тому цей проект спрямований на те, щоб розкрити здібності хлопчиків та дівчаток.

Ідеолог проекту Тетяна Люлька розповіла в інтерв'ю «Громадському радіо», що для кожної професії на майданчику облаштовується місце, з усіма необхідними атрибутами. Проект стартував у 2014 році. Захід відбувається в паркових зонах міста. Минулого року міст було 30, цього року запланували 70. За словами Тетяни Люльки, учасниками проекту можуть стати діти віком від 5 до 18 років. На вході вони отримують паспорт.  Влаштовуються на роботу, працюють, отримують заробітну плату. В магазині за них можна придбати канцтовари чи солодощі.

Наразі метою проекту є формування нації свідомого вибору. Тетяна Люлька додає, що раніше вони хотіли познайомити дітей з усіма тими можливостями, що приготував для них світ. Однак тепер проект робить більший акцент на свідомому виборі майбутньої професії.

Під час заходу діти можуть ближче ознайомитися з різними професіями, довідатися цікаву інформацію про види діяльності, отримати багато нових вражень. Усі мали можливість взяти участь в різноманітних конкурсах, вікторинах та естафетах. Діти отримали знання, які стануть для них корисними у майбутньому.

Захід «Місто Професій» повинен був відбутися у неділю, 20 травня. Стало відомо, що у зв'язку з погіршенням погодних умов дату проведення свята перенесли. 

Отже, стало відомо, як у Хмельницькому провели «Місто Професій». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

«Місто Професій» спрямоване на те, щоб кожна дитина могла реалізувати свій потенціал. Наймасштабніший дитячий проект «Місто Професій» завітав до Хмельницького у суботу, 23 червня. Захід провели у сквері ім. Т.Г. Шевченка, як і минулого року. Розпочалося свято о 12:00. Тривало дійство до 15:00. Вхід був вільний. Незважаючи на дощ, батьки одягнули своїх дітей тепліше та завітали до скверу ім. Шевченка. Діти змогли ознайомитися з професією вчителя, провізора, няні, таксиста, диспетчера, фармацевта, прикордонника та іншими. Усі учасники свята отримали спеціальний паспорт та карту представлених професій. Під час свята планували презентувати близько 90 видів різних спеціальностей, але через несприятливі погодні умови їх кількість скоротили до 75. Дощ не завадив маленьким хмельничанам поринути в атмосферу свята та чудово відпочити. Діти мали нагоду пізнавально, весело та корисно провести свій час.