Ви є тут

П'ять відтінків туризму: хмельничани поспілкувалися із «живими книгами»

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому відбулася «Жива бібліотека». Хмельничани мали нагоду поспілкуватися із «живими книгами» на тему туризму. Як відбувся захід, дізнавався «Хмельницький».

У Хмельницькій міській центральній бібліотеці, що на вулиці Подільській, 78, вкотре «ожили» книги. У закладі відбулася «Жива бібліотека». Цього разу захід присвячений темі туризму. Подорож завжди дає нам цінний досвід та нові враження. Саме це робить наше життя яскравим та наповнює його позитивними емоціями. «Живі книги» мають безліч історій про те, як одночасно поєднувати улюблену справу із захопливими враженнями від подорожей. Захід відбувся сьогодні, 10 травня, о 14:00, в рамках відкриття туристичного сезону у місті Хмельницькому. Нагадаємо, що відкриватимуть туристичний сезон 12 травня. Цього дня будуть проводитися автобусні екскурсії містом, історичний квест та багато іншого.

Особливість «Живої бібліотеки» полягає в тому, що відвідувачі можуть протягом 20 хвилин задати спікерам свої питання. «Жива бібліотека» - це чудовий спосіб відновити живе спілкування між людьми, зруйнувати стереотипи та налагодити суспільний діалог. Живе спілкування дуже потрібне та корисне в епоху цифрових технологій. Адже часто ми надаємо спілкуванню у соцмережах. Тому такі «Живі бібліотеки» дуже важливі. Їх регулярно проводять у Хмельницькому. Для участі у заході бібліотекарі запрошують особистостей, які можуть поділитися з хмельничанами своїм життєвим досвідом, дати цінну пораду. Своїми життєвими історіями вже ділилися з відвідувачами місцеві чиновники, телеведучі, підприємці, поліцейські, волонтери, активісти, військові тощо. 

Нагадаємо, що в березні «живими книгами» стали люди, які присвятили своє життя охороні нашого здоров'я. Традиційно, читачі мали 20 хвилин, щоб дізнатися історії із життя лікарів-хмельничан. Учасниками заходу стали генетик, психотерапевт, нейрохірург та судмедексперт. Вони розповіли про те, як потрібно вміти долати стрес та знайти свій шлях у житті. Також гості поділилися своїми захопленнями та розповіли про особливості роботи.

Сьогодні, 10 травня, спікерами «Живої бібліотеки» стали Ольга Полюк, Вадим Бабій, Олександр Вербіцький, Оксана Мергут та Інга Галатир. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Усі присутні мали нагоду дізнатися, як правильно подорожувати та поєднувати це з роботою і сім'єю. Також спікери мотивували відвідувачів заходу досягати своїх цілей та впевнено йти до мети. Крім того, вони наголосили на тому, що під час подорожі кожна людина розширює свій внутрішній світ та дізнається багато нового. Зокрема, Вадим Бабій розповів, як правильно проводити під час подорожі аерозйомку. А майстер спорту України зі спортивної гімнастики Ольга Полюк розповіла про один із відтінків туризму - спортивний. У свою чергу, керівник Центру анімаційних мистецтв, засновниця І професійної студії пісочної анімації Оксана Мергут провела невеличкий майстер-клас для відвідувачів.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: