Ви є тут

У Хмельницькому проект «Твоя країна» об'єднав активну молодь

оновлено
Инна Хананова

Фото - «Молодь за краще майбутнє»

Фото - «Молодь за краще майбутнє»Фото - «Молодь за краще майбутнє»Фото - «Молодь за краще майбутнє»Фото - «Молодь за краще майбутнє»

Громадська організація «Молодь за краще майбутнє» у травні провела два цікаві туристичні проекти. Не вперше хмельничани долучилися до руху «Твоя країна» та влаштували екскурсію містом для туристів з різних куточків України. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

«Твоя країна» - це відкритий всеукраїнський рух, який діє з 22 січня 2013 року. Головна мета проекту полягає в об'єднанні молоді з різних регіонів України. Також проект передбачає демонстрацію особливостей культури, колориту повсякденного життя українських міст. Проект сприяє розвитку лідерських здібностей, бажанню долучатися до суспільно корисних справ, пізнавати і в подальшому розвивати свою країну. 

Організатором проекту в Хмельницькому виступила громадська організація «Молодь за краще майбутнє». У 2016 році вони також приймали гостей. Тоді для туристів підготували різноманітні майстер-класи, екскурсії та зустрічі з цікавими людьми. А в 2017 році програму зробили ще цікавішою. Організатори показали, що Хмельницький - це місто старовинних вулиць, щирих людей та цікавих музеїв. Гості познайомилися з історичною спадщиною міста, зіграли у невеличку вікторину із міським головою Олександром Симчишиним, відвідали вечірку в одному із закладів Хмельницького та отримали безліч позитивних вражень.

Фото - «Молодь за краще майбутнє»

Цього року проект тривав три дні - з 18 по 20 травня. Протягом цього часу гості з різних міст України перебували у Хмельницькому.

Програма передбачає проведення екскурсій музеями, культурними центрами, театрами та іншими установами міста, активне спілкування. Також відбулася екскурсія до Меджибізької фортеці. Однією з умов проекту є проживання учасників вдома у місцевих мешканців. Це додає візиту ще більшого колориту, допомагає гостям краще пізнати інше місто та дає великий досвід спілкування. Молодь з різних міст України познайомилася з Хмельницьким, більше довідалася про його історію. Хлопці та дівчата провели три чудових дні, які були наповнені активним спілкуванням, прогулянками, мандрівками та екскурсіями. Усі отримали безліч позитивних вражень та яскравих емоцій. А на згадку про дні, проведені у нашому місті, у молоді залишаться гарні фотографії. Гості, які до нас завітали, стверджують, що Хмельницький - одне з найкращих міст України і нам є чим пишатися.

Ще один проект від громадської організації «Молодь за краще майбутнє» має назву «Ukrainian Тourist Day». Він орієнтований лише на студентів та старшокласників. На учасників чекали інтерактивні лекції, симуляційні ігри, пісні під гітару, багато смаколиків та різноманітні сюрпризи. Захід відбувся у суботу, 5 травня, о 10:00, в дендропарку.