Ви є тут

Сімейне містечко, конкурси та ігри: як у Хмельницькому відзначатимуть Свято сім'ї

оновлено
Инна Хананова

Цього тижня у Хмельницькому влаштують Свято сім'ї. Що цікавого запланували, дізнавався «Хмельницький».

Основою міцної сім'ї є взаємоповага, довіра, підтримка та турбота один про одного. У сучасному світі ми часто заклопотані домашніми проблемами, роботою, а також багато часу приділяємо телевізору, інтернету та спілкуванню у соцмережах. Натомість, іноді нам не вистачає часу на те, щоб відпочити з сім'єю, поговорити один з одним. Тому ще в 1993 році Генеральна Асамблея ООН встановила Міжнародний день сім'ї. Це свято відзначають щороку 15 травня. Його мета полягає в тому, щоб привернути увагу суспільства та держави до проблем сім'ї.

З ініціативи Духовної ради міста у Хмельницькому заплановано провести заходи, присвячені Міжнародному дню сім’ї. Підготовку до свята обговорили під час засідання організаційного комітету за участю представників Духовної ради міста Хмельницького.

Отже, у четвер, 3 травня, в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького, відбувся обласний Форум сім’ї. Мета проведення Форуму полягає у тому, щоб об'єднати зусилля влади та громадськості для захисту цінностей української сім'ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

Крім цього, в рамках проведення Тижня сім’ї, у Хмельницькому відбудуться різноманітні цікаві заходи. Зокрема, у неділю, 20 травня, усі бажаючі зможуть взяти участь у спільній ході «За сім’ю». Місцеві мешканці, представники різних релігійних конфесій з молитвами та піснями пройдуться вулицями міста заради пропаганди сімейних цінностей. Хода розпочнеться від костелу Христа Царя Всесвіту, що розташований на Проспекті Миру, 55.  Загальна колона громадян вирушить під гаслами: «Здорова родина – щаслива країна!», «Всі разом – за сім’ю!», «Міцна Сім’я – міцна держава», «Тато, мама, я — щаслива сім’я», «Традиційна родина – єдина країна!» тощо. 

Стало відомо, які ще цікаві заходи відбудуться в рамках святкування Тижня сім'ї. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Отже, на всіх чекатиме «Сімейне містечко». На проїжджій частині поблизу кінотеатру ім. Шевченка облаштують 11 наметів різних просімейних організацій, які здійснюють свою сервісну функцію для молоді, подружніх пар, дітей. «Сімейне містечко» буде діяти протягом 18 та 19 травня – з 17:00 до 21:00, 20 травня – з 10:00 до 17:00. Хмельничани зможуть отримати консультації лікаря-педіатра, психолога, священика, юриста, військового капелана, поради щодо кризової вагітності (ГО «Збережи життя»), допомоги біологічним та соціальним сиротам (ГО «Хмельниччина без сиріт»), допомоги нарко- та алкозалежним, людям з вадами слуху (нечуючим). Також відбудеться благодійний ярмарок дитячих виробів для допомоги малозабезпеченим сім'ям. На всіх гостей свята чекатимуть веселі сімейні ігри, конкурси та розваги.

Завтра, 19 травня, на майданчиках міста відбудуться спортивні змагання «Тато, мама, я – дружня сім’я!», «Супер-тато», «Супер-мама». Цього ж дня, з 10:00 до 18:00, у сквері імені Івана Франка, проходитиме сімейний турнір з міні-футболу, волейболу. На майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка влаштують турнір з флорболу та армреслінгу. Поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка відбудеться зустріч з патрульними та рятувальниками.

На майданчику біля кінотеатру імені Т. Шевченка, у неділю, 20 травня, о 17:00, розпочнеться святковий просімейний мітинг та концерт за участю представників церков, місцевої влади та громадськості. Також на усіх чекатимуть конкурс малюнків «Сім'я очима дитини» та шоу Мильних бульбашок, а також фотозона «Арка Подружжя».

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: