Як у Хмельницькому відзначатимуть Міжнародний день сім'ї

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому, в травні, відзначатимуть Міжнародний день сім'ї. Що цікавого запланували, дізнавався «Хмельницький».

Основою міцної сім'ї є взаємоповага, довіра, підтримка та турбота один про одного. У сучасному світі ми часто заклопотані домашніми проблемами, роботою, а також багато часу приділяємо телевізору, інтернету та спілкуванню у соцмережах. Натомість, іноді нам не вистачає часу на те, щоб відпочити з сім'єю, поговорити один з одним. Тому ще в 1993 році Генеральна Асамблея ООН встановила Міжнародний день сім'ї. Це свято відзначають щороку 15 травня. Його мета полягає в тому, щоб привернути увагу суспільства та держави до проблем сім'ї.

З ініціативи Духовної ради міста у Хмельницькому заплановано провести заходи, присвячені Міжнародному дню сім’ї. Підготовку до свята обговорили під час засідання організаційного комітету за участю представників Духовної ради міста Хмельницького.

Отже, у четвер, 3 травня, в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького, відбудеться обласний Форум сім’ї. Участь у заході візьмуть працівники освіти, науковці, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, релігійних і громадських організацій, журналісти. Мета проведення Форуму полягає у тому, щоб об'єднати зусилля влади та громадськості для захисту цінностей української сім'ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

Крім цього, в рамках проведення Тижня сім’ї, а саме з 13 до 20 травня, у Хмельницькому відбудуться різноманітні цікаві заходи. Зокрема, 20 травня, усі бажаючі зможуть взяти участь у спільній ході «За сім’ю». Місцеві мешканці, представники різних релігійних конфесій з молитвами та піснями пройдуться вулицями міста заради пропаганди сімейних цінностей. Хода розпочнеться від костелу Христа Царя Всесвіту, що розташований на Проспекті Миру, 55. Також цього дня на майданчику біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка на всіх чекатиме святковий концерт.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: