Ви є тут

Хмельницький нейрохірург презентує виставку картин «Кольори мандрів»

Инна Хананова

Художник-аматор Віталій Літучий презентує персональну виставку картин «Кольори мандрів». За фахом Віталій Мусійович – нейрохірург вищої категорії. Він працює в Хмельницькій обласній лікарні. Чоловік захоплюється мистецтвом ще з дитинства, незважаючи на те, що не має художньої освіти. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Віталій Мусійович Літучий народився 20 травня 1943 року в Криму. Згодом почав проживати на Хмельниччині. У 1966 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М. І. Пирогова. З 1971 року працює нейрохірургом нейрохірургічного відділення Хмельницької обласної лікарні. Ще в дитинстві він захопився малюванням. Під час навчання у школі та університеті виконував різножанрові художньо-оформлювальні роботи. Спеціальної художньої освіти не Віталій Мусійович не має. З 1973 року він почав самостійно вивчати техніку живопису. Чоловік відвідував художні галереї Москви, Санкт-Петербурга, Києва, Феодосії, вивчав творчість відомих художників, багато практикував. Улюблені жанри художника-аматора - пейзажі та натюрморти. Віталій Мусійович бере участь у різноманітних обласних та всеукраїнських художніх виставках.

Окремі картини Віталія Літучого зберігаються у приватних колекціях в Україні і закордоном. Чоловік успішно поєднує своє захоплення малюванням з напруженою працею лікаря. У творчому доробку Віталія Мусійовича понад 50 робіт. Усі вони наповнені теплом, любов'ю та світлом. Чоловік зізнається, що найбільше любить малювати морські пейзажі, адже народився у Криму. Незабутні спогади про ті місця, які він відвідав, наче оживають у його картинах. 

Отже, у середу, 18 квітня, у Хмельницькій міській центральній бібліотеці, що розташована на вулиці Подільській, 78, о 16:00, відбудеться відкриття персональної виставки картин Віталія Літучого «Кольори мандрів». Вхід вільний. Кожен зможе насолодитися творами Віталія Мусійовича та помилуватися красою природи.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: