Ви є тут

Активні школярі втілюють у життя глобальні проекти

Яна Мазуренко

Діти – квіти нашого життя та, безперечно, наше майбутнє. А от чи світле – залежить повністю від них та їхньої діяльності. Розум, інтелектуальні здібності та творчі навички сучасного покоління не можуть залишити байдужими нікого, адже попри свій юний вік дітлахи можуть дати форму будь-якому дорослому. В Україні вже давно діють організації учнівського самоврядування, які у своєму маленькому колективі створюють глобальні проекти та пропонують безпрограшні варіанти виграшу проблемних ситуацій.

У нашому місті така організація носить досить презентабельну назву «Нова генерація». Але вчителі та уряд запевняє, що перспективна не лише назва, а й те, що роблять ці не на жарт сумлінні діти. Про це детальніше на «Хмельницькому».

Зовсім нещодавно молоді учнівські чиновники прозвітували про виконану роботу, якої за короткий період втілили вдосталь. Рада місцевого учнівського самоврядування зібрала на важливу конференцію всіх активних школярів міста, які виконують надважливі завдання у своїх навчальних закладах. Володимир Анікін та Дмитро Коломієць (голова та заступник ради «Нова генерація») розповіли про вже втілені проекти, найбільші серед яких «Школа лідерства» (у ній могли взяти участь і дітки з інвалідністю), «Канікули без кордонів» (у рамках якого познайомилися з польськими школярами та змогли провести в їхніх домівках декілька днів) та «Ніч самоврядування в палаці творчості» (де працювати над реалізацією своїх задумів протягом всіє ночі).

Також молоді юнаки розповіли про свої ідеї, які хочуть втілити найближчим часом. У сесійній залі активно обговорювалися різноманітні пропозиції, школярі пропонували свої ідеї та роздумували над тим, як правильніше та цікавіше втілити вже готові розробки проектів.

Така самовідданість зовсім юних дітей не може не тішити хмельничан, адже, хтозна, можливо, саме хтось з членів ради місцевого учнівського самоврядування стане Президентом України та змінить цей світ на краще.