Ви є тут

Солодке свято: у Хмельницькому діти вчилися виготовляти шоколадні цукерки

Инна Хананова

В одній із кав'ярень у центрі міста Хмельницького дітки з особливими потребами разом із батьками вчилися виготовляти шоколадні цукерки. Як все пройшло, розповість далі «Хмельницький».

За даними каналу «Ексклюзив», яскраве солодке свято для своїх підопічних організував благодійний фонд «Карітас». У відомій кав'ярні дітки з особливими потребами навчалися робити смачні цукерки з шоколаду. За словами керівника соціального центру «Карітас» Сергія Бабія, цей захід має на меті соціалізацію діток з особливими потребами. Такі нові локації активізують мислення дитини та сприяють розвитку.

Діткам дуже сподобався майстер-клас. Вони дізналися, як виготовляти солодощі. Разом із батьками вони виготовили безліч шоколадних цукерок, різних за формою. Учасники майстер-класу зробили цукерки у вигляді сердечка, трикутничка, квадратика тощо. Далі вони прикрашали солодощі різнокольоровими посипками. Усі дітки ретельно старалися, щоб зробити смачний та вишуканий шоколадний десерт. Усі присутні прекрасно справилися із завданням та виготовили чудові цукерки.

Працівники благодійного центру запевняють, що такі заходи дуже важливі, адже дітки можуть дізнатися про щось нове, а це дуже добре сприяє подальшому розвитку. Також вони спілкуються з друзями, пізнають навколишній світ та відкривають для себе безліч цікавого. Організатори майстер-класу сподіваються на те, що батьки і надалі будуть залучати діток до подібних заходів.

А наприкінці зустрічі усіх чекав найсмачніший етап майстер-класу - дегустація. Дітки ласували цукерками, які приготували власноруч, а також пригощали смаколиками своїх батьків. Крім того, найголовніше, що отримали діти цього дня, це, звичайно, яскраві емоції, позитивний настрій, спілкування з однолітками, увагу та турботу.