У Хмельницькому завершився проект «Школа молодого підприємця»

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому вдруге організовують проект «Школа молодого підприємця». Навчання спрямовано на те, щоб сформувати у молодих людей натхнення до ведення власної справи та надати для цього необхідні знання. Про подробиці далі розповість «Хмельницький».

У березні минулого року було ухвалено Програму розвитку підприємництва м. Хмельницького на 2017-2018 роки. Одним із пунктів Програми визначено реалізацію «Школи молодого підприємця». У 2017 році учасниками проекту стали 27 молодих та активних людей. «Школа молодого підприємця» виявилася цікавою та корисною для тих місцевих мешканців, які мріють започаткувати власну справу та розвивати рідне місто. Слухачі дізналися про організацію інтернет-маркетингу, особливості започаткування та ведення підприємницької діяльності тощо. Усі учасники мали чудову нагоду поспілкуватися з міським головою Олександром Симчишином на тему мотивації до започаткування власної справи. Крім того, від досвідчених фахівців слухачі довідалися про історії успіху, які надихають та мотивують до рішучих дій.

Мета реалізації «Школи молодого підприємця» полягає в тому, щоб популяризувати підприємницьку діяльність серед активної молоді міста. Слухачі «Школи молодого підприємця» зможуть дізнатися багато важливих речей від досвідчених спікерів проекту під час семінарів і тренінгів. Експерти поділяться власними історіями успіху та знаннями, необхідними для започаткування власної справи, а також нададуть цінні поради. Усі учасники проекту будуть проходити комплексне навчання з теорії та практики управління бізнесом.

Реєстрація на участь у проекті тривала до 27 квітня 2018 року. Участь у проекті безкоштовна. Взяти участь у проекті можуть громадяни України віком від 18 до 35 років. Для того, щоб стати слухачем «Школи молодого підприємця», необхідно заповнити анкету. Орієнтовно проект буде проводитися з 10 по 13 травня.

Вже стало відомо, хто став першим спікером проекту «Школа молодого підприємця». Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Отже, першим спікером «Школи молодого підприємця» став міський голова Олександр Симчишин. Слухачі мали унікальну можливість поспілкуватися з міським головою на тему сприяння міської влади молодим підприємцям у реалізації їх креативних ідей. Кожен отримав безцінний досвід та нові знання для реалізації власних ідей. Усі поспілкувалися з Олександром Симчишиним та задали свої запитання.

У четвер, 10 травня, у Хмельницькому стартував проект «Школа молодого підприємця». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Молоді люди, які прагнуть створити власний бізнес і дізнатися, як ефективно та правильно його розвивати, зібралися, щоб послухати успішних хмельницьких підприємців і тих людей, які власним прикладом надихають на рух вперед.

«Якби я все життя почувався комфортно, я б не наважувався на зміни. Як тільки я відчував, що щось не так – робив наступний крок. Коли я вперше приїхав до Хмельницького, в мене не було тут ні родичів, ні друзів. Ніхто мені не допомагав і не «просував». Я змінив кілька місць роботи і зараз очолюю місто. Звісно, мене штовхала вперед і спортивна цікавість – футбол мене навчив не любити програвати, так само має рухатися кожен з вас. Буду щасливий, якщо на відкриття десятої школи молодого підприємця ви прийдете до нас у якості спікерів і розповідатимете юним людям вже про свою історію успіху», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Першим завданням мотиваційного курсу стали парні візитівки від учасників тренінгу «Мотивація до започаткування власної справи». Його провели експерти тренінгової компанії «Вектор успіху» Олександр Мороз та Надія Карплюк.

Першими спікерами проекту стали засновники Clever Digital Олена Пархоменко та Андрій Приступа. Учасники дізналися про: історію народження бізнес-ідеї зі створення маркетингового агенства, кейси успішно реалізованих проектів. Також присутні отримали корисні поради для початку власної справи, залучення клієнтів та просування бренду.

У Хмельницькому завершився проект «Школа молодого підприємця-2018». Організатори отримали понад 100 заявок на участь у проекті від активних хмельничан. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Підсумками цьогорічного проекту стали 6 успішних спікерів, інтенсивні 4-денні заняття та понад 20 вручених сертифікатів. Учасники отримали мотивацію до започаткування власної справи та дізналися, як розпочати свій бізнес. Спікери-практики розкрили секрети успіху, поділилися особливостями започаткування та ведення підприємницької діяльності. Також хмельницька молодь довідалася про техніки ефективних продажів.