Ви є тут

Хмельничани можуть оплатити за спожиту електроенергію за допомогою мобільного додатку

Инна Хананова

Тепер хмельничани зможуть зручніше платити за спожиту електроенергію. ПАТ «Хмельницькобленерго» випустив новий мобільний додаток «Особистий кабінет побутового споживача». Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

У сучасному світі важко уявити життя без мобільного телефону та різноманітних додатків. Один із таких тепер з'явився і в ПАТ «Хмельницькобленерго». Мобільний додаток дуже простий та зручний у використанні. Завантажити мобільний додаток можна для IOS і для Android.

Для того, щоб увійти в обліковий запис за допомогою смартфону, потрібно використати логін та пароль від «Особистого кабінету побутового споживача».

У ПАТ «Хмельницькобленерго» повідомляють, що за допомогою мобільного додатку можна зручно внести показники лічильника, переглянути історію показників та дізнатися про чинні тарифи. Це все можна зробити у зручний час, будь-який день тижня і для цього не потрібно виходити з дому. Також споживач може отримати усю необхідну інформацію про планові та аварійні відключення за адресою особового рахунку. Крім того, хмельничани мають нагоду дізнатися про поточну заборгованість. За допомогою мобільного додатку місцеві мешканці зможуть здійснити оплату спожитих обсягів електричної енергії. Це заощаджує час, адже громадянам не потрібно буде стояти у довгих чергах, щоб сплатити рахунку. Ще однією перевагою мобільного додатку є те, що можна автоматично переключатися між кількома особовими рахунками. При цього не потрібно кожного разу вводити логін та пароль. 

Новий мобільний додаток «Особистий кабінет побутового споживача» надійний, безпечний, а також простий у користуванні. Інтерфейс інтуїтивний та зрозумілий. Завдяки цим інноваціям споживачі зможуть ефективно взаємодіяти із ПАТ «Хмельницькобленерго».

Дивіться у "Великому довіднику":