Ви є тут

У Хмельницькому відбудеться перше україномовне гумор-шоу «Вар'яти»

Инна Хананова

Цієї весни на хмельничан чекатиме вечір гумору та позитивних емоцій. У Хмельницькому відбудеться перше україномовне гумор-шоу «Вар'яти». Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Проект «Вар'яти» виник ще у 2010 році, в Тернополі. У 2016 році відбувся перший випуск телеверсії шоу в ефірі одного з відомих каналів. До складу команди «Вар'яти» входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло (Жошка), Володимир Ковцун (Владзьо), Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. Учасники проекту жартують, переважно, на побутові теми і лише українською мовою, без неценезурної лексики. Жарти про політику практично відсутні. Взагалі слово «вар'ят» означає «несамовитий, ненормальний, божевільний».

Ідейним натхненником та керівником проекту є відомий український телеведучий, шоумен Сергій Притула. Його знають за  популярними проектами на одному з українських каналів. А на початку своєї кар'єри Сергій працював радіоведучим. З 2012 року Сергій є співведучим програми «Хто зверху?». Наразі він працює у парі з хмельничанкою Лесею Нікітюк. Глядачі вже мали нагоду побачити кілька нових випусків програми. Також Сергій пишається тим, що створив перше україномовне гумор-шоу «Вар'яти» та активно займається його розвитком. Хлопці часто виступають не лише в містах України, а й у різних країнах світу. Публіка завжди тепло сприймає виступи «Вар'ят».

Учасники вирушають у новий тур, в рамках якого завітають у Львів, Миколаїв, Кропивницький, Дніпро, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінницю, Київ ,Ужгород, Житомир, Тернопіль тощо. Також відбудеться концерт у нашому місті. 

Отже, шоу «Вар'яти» відбудеться 26 травня, в обласній філармонії. На хмельничан чекатиме вечір гумору, веселих жартів та незабутніх вражень.

Дивіться у "Великому довіднику":