Ви є тут

Хмельничанин відкрив найменшу кав'ярню у Польщі

Инна Хананова

Хмельничанин Олег Яровий відкрив у Варшаві невеличку затишну кав'ярню. Заклад навіть потрапив до Книги рекордів Польщі. Про історію успіху, яка надихає, розповімо далі.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «Ukr.Net.Pl», кав'ярня Олега Ярового розташована у центрі Варшави. Вона називається «Dobro&Dobro». Цю назву придумала його дружина Інна. Це дуже символічно, адже зараз у світі так мало добра і хороших вчинків. Тому подружжя вирішило дарувати людям більше добра та позитивних емоцій.

Приміщення кав'ярні зовсім крихітне, його площа становить лише шість квадратних метрів. Тому великою компанією тут навряд чи вдасться відпочити. Але це аж ніяк не стало перешкодою чи недоліком, а навпаки. Заклад отримав сертифікат Книги рекордів Польщі. Цей документ підтверджує, що кав'ярня офіційно є найменшою у цій країні.

Олег Яровий зізнається, що довго не міг наважитися відкрити власну справу в Україні. Але коли він приїхав разом із дружиною до Польщі, то вирішив, що настав час зайнятися власним бізнесом. Олег розповідає, що вони вже давно мріяли про власну кав'ярню. Тому вони вирішили не зволікати і через три місяці після приїзду до Польщі відкрили власний заклад. Чоловік розповідає, що спершу були труднощі, адже вони не зовсім добре знали мову, а також потрібно було знайти відповідне приміщення для кав'ярні. Далі усе потрібно було підготувати відповідно до вимог санепідемстанції.

У кав'ярні «Dobro&Dobro» можна скуштувати різноманітні напої та відкрити для себе нові смаки. Подружжя любить експериментувати з напоями та пропонує відвідувачам досить широке меню. Заклад, переважно, відвідують поляки, але часто сюди приходять українці, щоб приємно провести час.

Олег Яровий радить українцям, які також прагнуть відкрити власний бізнес у Польщі, розробити план дій і не здаватися, а впевнено йти до своєї мети.