Ви є тут

У Хмельницькому відбудеться перший енергетичний форум «Green Energy»

Инна Хананова

Незабаром у Хмельницькому відбудеться перший енергетичний форум «Green Energy». Протягом двох днів спікери ознайомлять учасників із перспективами розвитку «зеленої енергетики» у Хмельницькій області. Коли та де відбудеться захід, дізнавався «Хмельницький».

Як розвивати відновлювані джерела енергії та енергоефективні технології в Україні? Як розпочати галузевий малий та середній бізнес? Які перспективи та можливості розвитку «зеленої енергетики» в Україні? Відповіді на ці та інші питання можна буде дізнатися під час енергетичного форуму, який відбудеться у Хмельницькому наступного тижня.

Форум дасть змогу:

  • Знайти партнерів у форматі профільних В2В зустрічей
  • Отримати експертну та фінансову підтримку для МСБ у сфері енергоефективності та ВДЕ
  • Ознайомитися з успішними кейсами у сфері «зеленої енергетики»

У форумі візьмуть участь 120 підприємців, які пов’язані зі сферою енергоефективності та альтернативної енергетики. Спікери, які досягли успіху у цій сфері, поділяться своїми роздумами, а також розкажуть про головні можливості розвитку «зеленої енергетики» у Хмельницькій області. На відвідувачів чекатимуть панельна дискусія на тему глобальних та локальних аспектів розвитку сфери енергоефективних технологій та ВДЕ, а також робота в секціях щодо просування енергоефективних технологій та економічних моделей розвитку «зеленої»енергетики.

Форум буде цікавий та корисний для власників та топ-менеджменту підприємств Хмельницької, Вінницької та сусідніх областей.

Для того, щоб взяти участь у форумі, потрібно заповнити анкету та обов’язково зареєструватися до 15 березня.

Отже, форум триватиме протягом 22-23 березня. Захід пройде в Хмельницькій обласній філармонії. Участь у форумі безкоштовна для всіх, хто зареєструвався.

Дивіться у "Великому довіднику":