Ви є тут

Конкурс краси для вагітних, концерт та фотосесії: у Хмельницькому відбувся фестиваль батьківства

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому відбувся перший фестиваль батьківства «Світанок». Усі учасники фестивалю могли взяти участь у безпрограшній лотереї та чудово провести час у колі родини. Як пройшло свято, дізнавався «Хмельницький».

У Хмельницькому вирішили влаштувати справжнє сімейне свято - перший фестиваль батьківства «Світанок». Захід відбувся у міському будинку культури. Організували свято Хмельницька міська рада та громадська організація «Кабінет допомоги вагітним жінкам та сім'ям з дітьми «Світанок». На відвідувачів чекало багато приємних сюрпризів та розваг.

Свято розпочалося о 15:00 з цікавих майстер-класів і тренінгів для дітей та дорослих. Далі влаштували міні-дискотеку для найменших хмельничан. Дітки  весело потанцювали під запальну музику. Також провели благодійний ярмарок, під час якого кожен міг долучитися до доброї справи. Усі гості свята скуштували різноманітні смаколики. Крім того, на усіх відвідувачів фестивалю чекала безкоштовна фотосесія. Кожен бажаючий мав нагоду зробити оригінальні фотографії зі своїми близькими на згадку.

О 16:00 розпочалася урочиста програма. До неї увійшло нагородження переможниць конкурсу «Вагітна року». Також відбувся конкурс краси для вагітних. Крім того, на гостей свята чекало дефіле від маленьких хмельничан. Далі був запланований концерт від гостей фестивалю. Також усі змогли взяти участь у безпрограшній лотереї та отримати призи. Гостем фестивалю став український співак Андрій Клименко.

На усіх відвідувачів свята чекало багато подарунків, сюрпризів, яскравих емоцій та незабутніх вражень. Кожен зміг чудово провести час у колі сім'ї.

Отже, перший фестиваль батьківства «Світанок» відбувся у середу, 14 березня, у Хмельницькому міському будинку культури. На захід запрошували усіх бажаючих, кого цікавить тема батьківства. Далі розповість «Хмельницький».

Під час фестивалю батьківства на відвідувачів чекали тренінги, майстер-класи, танці та багато цікавих розваг. Маленькі хмельничани малювали, збирали конструктори, гралися з іграшками, а також просто танцювали. У свою чергу, матусі відпочивали, насолоджувалися атмосферою, спілкувалися з однодумцями та змогли забути про буденні справи у родинному колі.

Загалом фестиваль пройшов весело, активно та цікаво. Позитивні емоції отримали і діти, і дорослі.

Дивіться у "Великому довіднику":