«Мер під прикриттям»: Олександр Симчишин взяв участь у новому телевізійному проекті та став комунальником

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Фото - International Mayors Summit

Фото - International Mayors SummitФото - International Mayors SummitФото - International Mayors SummitФото - International Mayors Summit

Хмельницький міський голова взяв участь у новому телевізійному спецпроекті. Заради чого Олександр Симчишин взявся за лопату і віник, дізнавався «Хмельницький».

Люди люблять часто критикувати владу, скаржитися на низькі пенсії, маленькі зарплати, високі ціни на продукти та комунальні послуги. Але, здебільшого, це роблять вдома, перед телевізором, у тролейбусах, в чергах у поліклінках чи магазинах. Багато людей не наважується прямо критикувати дії влади. Навіть не усі бажають висловлювати конструктивну критику. Однак, коли громадяни не знають, що перед ними насправді мер, то стають трохи сміливішими. 

На українському телебаченні стартує новий спеціальний проект «Мер під прикриттям». До нього долучилися міські голови Хмельницького, Житомира, Чернівців, Долини, Тростянця і Глухова. Це - соціальний експеримент, за умовами якого мери прожили один день у ролі звичайного місцевого мешканця. Для того, щоб дізнатися справжню думку громадян про роботу міської влади, мери трохи змінили свою зовнішність. Завдяки цьому вони змогли почути реальні думки мешканців про роботу мерії. Це відбулося у рамках спецпроекту ТСН на 1+1 та International Mayors Summit «Мер під прикриттям». 

Хтось з мерів на один день став продавцем бакалії, хтось кондуктором тролейбуса, а дехто навіть Святим Миколаєм. Учасником проекту став і наш міський голова Олександр Симчишин. Він постане перед глядачами у новому образі. Хмельницький мер виступив у ролі прибиральника. Олександр Симчишин працював у дворах, з лопатою та віником. Мер змінив свою зовнішність за допомогою штучних вусів та перуки, щоб його не впізнали хмельничани. Для цілісності образу Симчишин переодягнувся у відповідний одяг та спілкувався з місцевими мешканцями. 

Проект стартував у понеділок, 29 січня, у вечірньому випуску новин ТСН о 19:30. На глядачів чекає 6 цікавих сюжетів із 6 міст.  

2 лютого телеглядачі змогли побачити Олександра Симчишина у ролі комунальника. Далі про це розповість «Хмельницький».

У п'ятницю відбувся п'ятий випуск проекту «Мер під прикриттям». У попередніх випусках глядачі мали можливість побачити Юрія Бову, який очолює Тростянець вже понад 13 років, у ролі продавця бакалії. Місцеві мешканці подякували команді мера за розвиток туризму в місті, але звернули увагу на поганий розвиток туристичної інфраструктури. Міський голова Житомира Сергій Сухомлин змінив свою професію на фах вихователя у дитячому садку. На новій роботі він поспілкувався з батьками та дітками. А Володимир Гаразд, міський голова Долини, вітав місцевих мешканців з новорічними святами в костюмі Святого Миколая. Мер Глухова Мішель Терещенко став викладачем французької мови. А от міський голова Чернівців Олексій Каспрук працював у тролейбусі №4 кондуктором. Він наклеїв вуса, продавав пасажирам квитки та питав їхню думку про роботу міської ради. 

У п'ятницю ми мали нагоду побачити у випуску Олександра Симчишина. Він постав в ролі комунальника. Мер почав прибирати тротуари не просто так. За його словами, у Хмельницькому понад 200 вакансій у комунальних службах, а охочих працювати немає. На тротуарах також було багато ялинок після новорічних свят. Мер розповів, що більшість ялинок не викидають, а переробляють на щепу, яка потім йде на опалення комунальної лазні.

У п'ятницю, 2 лютого, о 19:30, на каналі 1+1 у вечірньому випуску ТСН, ми побачили мера-комунальника. Чи впізнали його хмельничани та за що хвалили, далі розповість «Хмельницький».

Олександр Симчишин прибирав від снігу вулиці Зарічанську та Перемоги. Незважаючи на вуса та перуку, хмельничани його все ж таки впізнали.

Про те, як міський голова спілкувався з хмельничанами, дивіться далі у сюжеті.

Вулиці, що згадуються: