Ви є тут

Від "Заходу до сходу". До Хмельницького завітає переможець "Голос країни" Олександр Клименко

Olga Voichenko

Священнослужитель  Бориспільської єпархії, переможець телевізійного шоу «Голос країни 2017р» протоієрей Олександр Клименко активно продовжує гастролювати Україною. Протягом 2017 року Отець Олександр побував у багатьох містах у рамках Благодійного марафону культурно – просвітницьких зустрічей. Усі зали були переповнені. Люди приходили до концертних зал за 2 години. Організатори розповідали, що жодні двері не закривались, люди були в коридорах, проходах між кріслами.

 Сам Батюшка коментує це так:

«Я їжджу по Україні , щоб донести свою проповідь. Це не гастролі. Господь Ісус Христос не говорив учням сидіти в Єрусалимі поки до них прийдуть і запитають про Бога».

Він наголошує на тому, що потрібно йти, розповідати, вчити, а потім хрестити. Священик увійшов в життя нашого суспільства не тому, що хоче залучити прихожан до церкви. Він повинен ділитися своєю вірою, спасінням. Своїми знаннями про Бога. Також отець Олександр зізнався, що став більш розгубленим через його графік, але по трохи все налагоджується. Він не бере участі в житті шоу – бізнесу. Намагається відвідувати лише соціальні концерти та проповіді. Лише ті місця, які йому дозволені Ісусом Христом .

Після проекту священик розповів, що для нього нічого не змінилось. Навіть під час проекту менеджери та організатори підлаштовувались до графіка Богослужіння в церкві отця Олександра. Він не пропускав жодних служб та свят. 

Що до стану в країні священик радить шукати друзів та об’єднатися. Якщо ти шукаєш друга, то ти його знайдеш, якщо ти шукаєш ворога, то ти знайдеш ворога.

31 січня 2018 року Олександр Клименко завітає і до Хмельницького. Концерт відбудеться у філармонії о 19.00. Вхід вільний. У програмі  виступи молодих  колективів, концертна програма від протоієрея Олександра Клименко, привітання архієрея місцевої єпархії.