Як доглядати за взуттям взимку

Ви є тут

Mariya Panasiyk

Надворі зараз не дуже приємна погода, а наше взуття має витримувати всі примхи стихії. Одним з кращих є взуття із натуральної шкіри. Воно практичне і не потребує багато часу в догляді. Майстри не радять купувати на зиму лаковане взуття, тому що від сильних морозів воно може розтріскатись. Ще й від постійного впливу болота, снігу і води воно втрачає свій блиск.

Замшеве взуття також не підходить для слякоті, а лише для гарної сухої погоди. Так як швидко намокає, коли на нього потрапляє сніг чи вода. Свій привабливий зовнішній вигляд замша втрачає швидше. Для того, щоб лаковане чи замшеве взуття було охайним та гарно виглядало, за ним потрібно дуже гарно доглядати. 

Які б Ви не придбали собі черевики, воно абсолютно все взимку потребує особливого догляду. При частому контакті з вологою, постійними перепадами температури, морозами, все це відзначається на взутті і його стані. Основним негативним фактором який впливає є сіль, вугілля та пісок, якими посипають дороги та узбіччя.  

Як повідомляє «Хмельницький», найкращий варіант чистити взуття відразу після приходу додому. Чистку проводити за допомогою щітки та вологої губки. Для замші підійдуть спеціальні щітки і спреї.

Не сушіть біля батареї свої черевики, тому що вони можуть втратити форму. Все має висихати при кімнатній температурі. Щоб скоріше висушити можна покласти в середину газету чи просто папір. І тільки тоді, коли взуття буде висушено, його можна чистити.  Також не варто наносити на декілька шарів крему. Тому що тоді не лише псується вигляд, а й сам матеріал. Коли Ви наносите новий крем, то необхідно не лише позбутися зайвої вологи і бруду, а й вимити старий шар засобу.