Комунальні без черг: подарунки від ПАТ «Хмельницькобленерго»

Ви є тут

Mariya Panasiyk

«Хмельницькобленерго»  прагне відповідати  високим вимогам Європейської моделі ділової досконалості. При реалізації даної стратегії товариство приділяє надзвичайно високу увагу своїм споживачам, і основною метою його діяльності є задоволений клієнт.

Персонал контакт - центру ПАТ «Хмельницькобленерго» налічує понад як двадцять операторів. Працівники відповідають на наші дзвінки цілодобово, тому що дедалі частіше фіксують передавання показників у телефонному режимі. Така послуга виявилась дуже зручною, Ви подаєте свій показник і одночасно може дізнатись суму яку необхідно заплатити.

Саме в останні дні кожного місяця телефонні лінії товариства стають дійсно перевантажені,тож аби не витрачати свій час, споживачі можуть скористатись іншою послугою. Нею є особистий кабінет, який Ви створюєте на сайті «Хмельницькобленерго». Для того щоб зареєструватися, Вам знадобиться лише декілька хвилин часу. Реєстрація є простою і зрозумілою.

Як повідомляє «Хмельницький», основною перевагою таких послуг є те що просто вдома чи на роботі скориставшись комп’ютером, можна оплатити обсяги спожитої енергії, перевірити стан рахунку, нарахування субсидії, і непотрібно стояти у нескінчених чергах. Якщо необхідна квитанція Ви можете її просто роздрукувати. Присутня така функція як можливість на одну електронну адресу додавати декілька рахунків, та заплатити за своїх близьких та рідних.

Послуга проводиться без сплачення будь-яких комісій, отож ви оплачуєте тільки суму боргу. Зараз «Хмельницькобленерго» оголосило про акцію - розрахувавшись за електроенергію до 15 грудня, кожен споживач, який зареєстрований в особистому кабінеті, має шанс стати переможцем акції «Передавай та вигравай». Отже, переможці отримають сертифікати на побутову техніку, 45 сплат рахунків за електрику та 20 замін лічильників.

Скористайтесь послугою і не витрачайте свій час на черги!