Парад вертепів, колядки та Новорічний фестиваль просто неба: у Хмельницькому відбудеться «Мистецька зима - 2017-2018»

Ви є тут

Инна Хананова

У Хмельницькому протягом грудня, січня та лютого будуть відбуватися різноманітні культурні події. На хмельничан та гостей міста чекає багато цікавих заходів. «Хмельницький» розповість, які вистави, концерти та виставки будуть проходити взимку 2017-2018.

Управління культури і туризму міської ради підготувало мистецький календар про масштабні культурні події, які будуть відбуватися цієї зими у місті. Календар має назву «Мистецька зима - 2017-2018».

«Мистецька зима» розпочнеться 13 грудня з сольного концерту муніципального естрадно-духового оркестру у міському будинку культури. З 14 по 20 грудня у дитячій школі мистецтв буде проходити вистава «Святий Миколаю, приходь до нас з раю». На маленьких хмельничан чекатиме багато цікавого. А 15 грудня планують відкрити меморіальну дошку Є. Коновальцю на будівлі міського будинку культури. Наступного дня, 16 грудня, дитячий хор «Подільські солов'ї» виступить із сольним концертом в обласній філармонії. Далі, 19 грудня, відбудетьс довгоочікуване відкриття головної ялинки міста. На хмельничан чекатиме багато розваг та святковий концерт. Також цього дня офіційно розпочне роботу святковий ярмарок і Новорічний фестиваль просто неба. Організатори запланували дитячі гуляночки, цікаві розваги, дискотеки, вертепи, концерти колядок і щедрівок. А 20 грудня, у філармонії виступить хор дитячої школи мистецтв «Райдуга».

Однією з найбільш очікуваних подій зими, звісно, є святкування Нового року. Для хмельничан підготували запальну святкову дискотеку біля головної ялинки міста у новорічну ніч. На 8 січня запланований парад вертепів під відкритим небом. А 15 січня проведуть творчий вечір з нагоди 80-річчя від Дня народження В. Стуса. Усі бажаючі хмельничани зможуть завітати на великий хоровий вечір, який відбудеться 17 січня у філармонії. А наступного дня, 18 січня, у дитячій школі мистецтв, пройде театралізоване дійство «То коляда - то дух землі».

У лютому також буде багато мистецьких подій. Зокрема, 15 лютого, у філармонії, відбудеться ювілейни концерт муніципального естрадно-духового оркестру. А вже 18 лютого, у парку ім. Чекмана традиційно проводжатимуть зиму і зустрічатимуть весну. Це все буде проходити весело, з танцями та піснями, народними забавами. На 20 лютого запланований Марш Героїв, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. А 22 лютого відбудеться свято краси у міському будинку культури.

Отже, ця зима дозволить кожному поринути у казку та прекрасно провести час зі своїми рідними та друзями, відвідуючи різноманітні культурні заходи.

Дивіться у "Великому довіднику":