Ви є тут

Хмельниччина наближається до епідемії грипу та ГРВІ

Mariya Panasiyk

Вже на порозі новорічні свята, а разом з ними і сезон грипу і ГРВІ. Очікуються зміна погоди з настанням зими знизяться і температурні показники.

Надворі стає з кожним днем все холодніше. Жителі Хмельницького починають все частіше хворіти на гострі вірусні інфекції. Як свідчать дані за минулий тиждень на Хмельниччині на грип та гострі респіраторні віруси захворіли 6619 мешканців області. Найвищий показник 75% - це дітки молодшого віку та школярі. Найбільше захворіло дітей віком від 5 до 14 років, їхня кількість склала 2474 дитини, з них 54 госпіталізовано. В загальному до лікарень потрапило - 238 хворих жителів нашої області.

Хмельниччина знаходиться у передепідемічному періоді. Наша область  нижче рівня захворюваності на 4,5%. ГРВІ викликано такими факторами як парагрип, аденовірусна інфекція та RS-вірус. Лабораторним шляхом випадків грипу у нас не було підтверджено. Пройшли вакцинацію трохи більше тисячі хмельничан. Щоб зменшити ризики тяжких ускладень з грипом та ГРВІ медики все ж таки виступають за вакцинацію.

 Як повідомляє "Хмельницький", в нашому місті представлені два види вакцини, які можна придбати це Ваксігрип та Джісі Флю. Коштують вони в середньому 200 гривень. Як показують статистичні дані  в період починаючи з жовтня на Хмельниччині отримали вакцинацію 1294 людини. Найчастіше вакцинуються діти і медики, так як вони в найбільшій групі ризику. Нагадуєм, що в групу ризику входять: медичні працівники, вчителі і вихователі, водії громадського транспорту і продавці.

Щоб запобігти захворювань необхідно проводити вітамінізацію організму. Такі вітаміни як C і D – найсильніші у профілактиці застудних захворювань. Необхідне повноцінне і збалансоване харчування. Не за бувайте про загартовування та дотримання гігієни. Будьте здоровими!