Ви є тут

У Хмельницькому продемонструють віртуальне 3D-шоу «Вартові Мрій»

Инна Хананова

У Хмельницькому покажуть головне різдвяне шоу країни у форматі 7-хвилинного ролика. Його продемонструють на майданчику біля кінотеатру імені Шевченка. Що чекає на хмельничан у неділю, 3 грудня, дізнавався «Хмельницький».

Наближаються новорічні свята і кожному з нас хочеться вірити у диво та хоча б на мить поринути у казку, забути про всі негаразди і турботи. Тому вже у цю неділю усі бажаючі зможуть відчути себе у казковому світі. У рамках Всеукраїнського туру до нашого міста завітає головне зимове 3D-шоу «Вартові Мрій» від телеканалу СТБ. Вже 3 грудня у Хмельницькому покажуть 7-хвилинний VR-ролик у форматі панорамного відео 360°. Його будуть транслювати біля кінотеатру Шевченка у спеціально обладнаному автобусі. Побачити ролик зможе кожен бажаючий, адже його показуватимуть абсолютно безкоштовно. Кожен зможе поринути у дивовижний світ «Вартових Мрій» та опинитися у казці.

«Віртуальна реальність дозволить кожному зануритися в чарівний світ «Вартових Мрій» та відчути себе одночасно і глядачем в залі, і навіть одним з героїв казки на сцені. Ми хотіли познайомити якомога більше людей з «Вартовими Мрій», але нам з самого спочатку було нецікаво просто зняти відео і викласти його в Інтернет. Тому ми прийняли рішення створювати VR-контент – сучасній високотехнологічній казці потрібні тільки цікаві прояви», - розповіла директор StarLight Entertainment Наталія Гончар. 

«Вартові Мрій» – це неповторна зимова казка, яка розповідає про пригоди безпритульного хлопчика та чарівного котика. Напередодні Різдва безпритульний хлопчик Макс раптово знайомиться з чарівним Котом – Вартовим Мрій. Разом вони повинні захистити зірку, яку хоче викрасти злий Дракон. Вартові повинні докласти усіх зусиль, щоб зупинити ворога. Тепер їм доведеться подолати багато випробувань, але в цьому Вартовим Мрій будуть допомагати добрі Феї та мужні Рогатигри. 

Отже, головне зимове шоу «Вартові Мрій» хмельничани зможуть побачити у неділю, 3 грудня, з 14:00 до 20:00, на майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка. Побачити ролик можна буде у порядку «живої» черги.

Цей VR-ролик присвячений двадцятій річниці національного мобільного оператора України. Всеукраїнський тур VR-ролика «Вартові Мрій» стартував 17 листопада у Маріуполі. Далі тур продовжився у Дніпрі, Запоріжжі, Черкасах, Харкові тощо. Тур триватиме до 17 грудня. Загалом VR-ролик «Вартові Мрій» покажуть у 15 містах України.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: