11-річна хмельничанка відрізала волосся щоб погасити кредит

Ви є тут

Mariya Panasiyk

На «Голос. Діти» закінчилися «сліпі прослуховування». В заключній програмі цього етапу ми побачили  виступ трьох дівчаток  із Хмельниччини. Дві дівчинки потрапили далі на шоу, одна - отримала ні від суддів проекту. Ніхто з тренерів не повернувся до 11- річної Владислави Коновалюк із нашого міста Хмельницький.

Перед виходом  кожної дитини обов’язково показують короткий сюжет: про його життя, хобі і сім’ю. Відео з історією  про Владиславу Коновалюк знімали у парку імені Чекмана, а також на оновленій набережній, що стала окрасою нашого міста. Дівчинка знімалась разом з мамою.

Без сліз її історію дивитись було неможливо. За кадром  шоу Владислава  розказала дуже  відверту історію про свою сім’ю.  

"Я живу з мамою та сестричкою. Батько від нас відмовився. Він нас дуже ображав. Маму мою  бив і знущався. Нам  було дуже болісно і надзвичайно важко. Тато взяв на маму кредит обманним шляхом", - розповіла Владислава Коновалюк.

У дівчинки було дуже довге волосся аж до колін. Дитина бачила ситуацію в родині і  дуже хотіла допомогти своїй матусі. Поки всі спали, Владислава пішла тихенько в кімнату і відрізала собі волосся.

"Потім ми  пішли у перукарню. За коси  заплатили дві тисячі гривень і тоді ми змогли заплатити кредит. Я маму завжди підтримую, що б не було. Я не шкодую, що я зробила так", - додала дівчинка.

Дуже хотіла піти на проект «Голос. Діти» - це була заповітна мрія Владислави Коновалюк та її сім’ї. Дівчинка перед виходом на сцену сказала, що пообіцяла мамі пройти далі в цьому шоу.

Як повідомляє "Хмельницький", Владислава заспівала пісню «History repeating» з репертуару Джамали.  Але судді так і не розвернулись до неї . Дівчинка розплакалась прямо на сцені, заспокоювати  дівчинку вийшли  лідери гурту «Время и Стекло». Вони запросили Владиславу заспівати разом з ними на їх великому сольному концерті. Виступ юної хмельничанки усім дуже сподобався, зал співав, танцював разом з нею і аплодували їй стоячи.