Вийшла заміж - олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені

Ви є тут

Mariya Panasiyk

Легендарна борчиня - наша землячка, вона родом з міста Кам’янець - Подільський. Ірина  Мерлені - заслужений майстер спорту України з вільної боротьби. Стала олімпійською чемпіонкою в Афінах в  2004 році. На Олімпіаді в  Пекіні була бронзовою призеркою  це був 2008 рік. Ірина стала чемпіоном світу в 2000, 2001, 2003, 2007 роках. Чемпіонка Європи в 2004, 2005 роках, її вагова категорія - до 48 кілограм.

Чемпіонат світу з боротьби, який проходив у Баку в 2007 році теж був для спортсменки успішним, вона завоювала там срібло. За свою кар’єру стала триразовою чемпіонкою світу, багаторазова чемпіонка України.Тренували Ірину: Ігор Дух, Руслан Савлохов та Олексій Мельник.

В 2013 році  увійшла до всесвітньої Зали Слави Міжнародної федерації об'єднаних стилів боротьби. В 2014 році була удостоєна честі отримати звання «Почесний громадянин міста Хмельницький».

Як повідомляє "Хмельницький" коли спортсменка закінчила свою спортивну кар'єру, вона зайнялась громадською діяльністю. З 2014 по 2015 рік  стала очільницею управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

Також була нагороджена Орденом княгині Ольги III ст. 4 вересня 2008 року - за досягнення високих спортивних результатів на XXIX літніх Олімпійських іграх в Пекіні, виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги.

Ірина Мерлені вийшла заміж за Сергія Рейваха. Сергій теж спортсмен він  переможець чемпіонатів України, майстер спорту з спортивної боротьби. Сам він з Рівного і наразі тренує дітей. Про одруження Ірина зізналась  на своїй сторінці в Фейсбук. Виклала фото з весілля та написала: «Наш найщасливіший день». Легендарна спортсменка, дружина  і просто любляча мама двох синочків.