Ви є тут

Хмельничанин Іван Варава покинув шоу «Х-фактор»

Инна Хананова

У суботу, 25 листопада, відбувся третій прямий ефір популярного шоу «Х-фактор 8». Глядачі мали можливість насолодитися ліричними українськими піснями. Десять кращих фіналістів сезону змагалися за право потрапити у наступні прямі ефіри. Хто назавжди залишив проект розповість «Хмельницький».

Під час третього прямого ефіру хмельничанин Іван Варава виконав пісню Володимира Івасюка «Запроси мене у сни». Цю композицю для нього обрав наставник Дмитро Шуров. Іван Варава вийшов на сцену третім.

«Навіть в 70-ті роки, коли за океанами народжувались історичні мелодії для Френка Сінатри і Елвіса Преслі. В Україні народжувались діаманти. Найголовнішим мелодистом того часу був Володимир Івасюк. Зараз ви почуєте його нереальну космічну пісню. Заспіває її брутальний мачо з чистим та добрим серцем, єдиний і неповторний Іван Варава», - оголосив співака зірковий тренер проекту Дмитро Шуров. 

Далі судді шоу прокоментували виступ учасника. Настя Каменських наголосила, що Івану дуже личать ніжні та ліричні пісні. Олег Винник додав, що саме в українських піснях майбутнє учасника. А от Андрій Данилко досить негативно висловився про номер хмельничанина. Зірковий тренер зазначив, що Іван зовсім не впорався з піснею і не думав, про що співав. Крім того, Данилкові не сподобалась постановка номера, яка, на його думку, була досить дивною.

Після виступів усіх фіналістів на сцену вийшли зіркові гості ефіру – гурт «Без обмежень». Вони представили глядачам свої хіти «Тону» і «Най би вже весна». Далі відбулося оголошення результатів. За підсумками глядацького голосування найменшу кількість голосів отримали Іван Варава та Анна Трубецька. Хмельничанину довелося виконувати «пісню за життя». Для цього він підготував композицію гурту «Бумбокс» «Люди». Однак цього разу судді проекту не підтримали виконавця і тому Івану довелося назавжди покинути шоу «Х-фактор».

У соцмережі думки глядачів проекту розділились. Дехто з дописувачів вважає, що Іван несправедливо покинув шоу, адже в нього дуже гарний голос і є великий потенціал, а на проекті є інші учасники, яким вже давно пора додому. Однак є й такі дописувачі, які цілком згодні з таким рішенням, оскільки виступи Івана, на їхню думку, були досить одноманітними та неемоційними. Також багато людей нарікають на те, що зірковий тренер проекту Дмитро Шуров погано готує своїх учасників до прямих ефірів, не приділяє репетиціям достатньо уваги та підбирає хлопцям неправильні пісні. Тепер у «Піанобоя» залишився тільки один підопічний - Михайло Панчишин. Минулого разу шоу покинув Остап Скороход, який також був у команді Шурова.

Нагадаємо, що 20-річний хмельничанин Іван Варава розпочав свій шлях на шоу «Х-фактор» з виконання пісні гурту «СКАЙ» «Струна». Тоді він отримав чотири «Так» від суддів та потрапив у тренувальний табір. Згодом Іван став учасником команди Дмитра Шурова. Іван Варава навчається в Національному авіаційному університеті на інженера з авіаційних перевезень. Вважає, що у цій сфері у нього завжди буде робота. А от із музикою набагато складніше, адже Ваня не має спеціальної музичної освіти. На шоу «Х-фактор» хлопець прийшов, щоб освоїти тонкощі музичної сфери, набратись досвіду, щоб у майбутньому змінити професію інженера на музиканта.