Ви є тут

Олександр Пономарьов дає сольний концерт в Палаці Мистецтв «Україна»

Mariya Panasiyk

Наш земляк Олександр Пономарьов  буде співати для своїх прихильників в рамках його великого українського  туру.

Олександр Пономарьов – співак, поет, народний артист України і дуже талановитий композитор. Працював  телеведучим, був суддею Голосу країни. Він став першим представником від України на Євробаченні. Виконавець державного гімну, неодноразово отримував нагороду «Кращий співак року». Володар багатьох нагород і премій, а також учасник різних благодійних заходів.

Як повідомляє «Хмельницький» вже у цю неділю, 26 листопада пройде   сольний концерт Олександра Пономарьова «Полонила ти», який відбудеться у Національному Палаці Мистецтв «Україна». Співак виступить під супровід національного симфонічного оркестру «Київська камерата». Це національний ансамбпь солістів, він є головним виконавцем камерної музики різних стилів та напрямків .Основним напрямком діяльності колективу є виконання музики наших українських  композиторів.

Усі, хто відвідає концерт, матиме можливість почути вже добре знайомі, улюблені пісні. Почують  нові композиції і поринуть у магію голосу одного з найкращих тенорів України.

 Олександр заспіває відомі пісні у новій обробці, такі як: «Зіронька», «Варто, чи ні», «Серденько», «Ти моя», «Він чекає на неї», «Ніченькою темною», «Чомусь так гірко плакала вона», «Я ніколи нікому тебе не віддам», «Мамі», «Заспіваймо пісню за Україну», «Я люблю тільки тебе»,  «Недозволена» та багато інших улюблених нами композицій .

До речі майже всі квитки на концерт уже викуплені. Ціна білетів в межах  від 200 до 2000 гривень.

 Завдяки своєму таланту вокаліста Олександр  завоював любов прихильників в Україні, та й далеко поза її межами.