Ви є тут

Подорожуєм потягом: з Хмельницького в 5 країн Європи

Mariya Panasiyk

Всі ми знаєм, що з  11 червня 2017 року українці мають можливість їздити до країн Європи не відкриваючи візи. В межах Європейського Союзу  безвіз дозволяє перебувати  всього не більше ніж 90 днів на протязі будь-якого 180 - денного терміну.Основною умовою , яка висувається перед нами є  мати біометричний паспорт.

З нашого міста ми можем дістатись потягом лише до п’яти країн Європи: Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина ,Чехія. Вартість квитків коливається від 300 до 2800 гривень в дані напрямки. Як повідомляє "Хмельницький" на потяги міжнародного сполучення квиток купити можна лише у касах залізничного вокзалу. Придбати квиток онлайн маєм можливість тільки до Перемишля.

Отже, розглянем напрямки:

  • Польща (Хмельницький - Перемишль)  Перемишль – дуже гарне прикордонне невеличке  місто в Підкарпатському воєводстві.Потяг буде курсувати щодня. Виїзд о 10:47 і прибуття до Перемишля о 15:05.За квиток  в одну сторону доведеться заплатити - від 334 до 469 гривень.
  • Словаччина (Хмельницький-Братислава) Братислава -  невеличка і неймовірно гарна столиця. Потяг курсуватиме  щодня, крім четверга і п'ятниці. З Хмельницького виїзд о 5:47 і прибуття до Братислави о 5:25 наступного дня. Ціна  квитка складає - 2000 гривень в один бік.
  • Румунія (Хмельницький- Бухарест) Бухарест –колись був удостоєний честі називатись маленьким Парижем. З Хмельницького виїзд буде щоп’ятниці о 0:49 і прибування до Бухареста о 22:56. Вартість квитка в один бік - 2200 гривень. 
  • Угорщина ( Хмельницький – Будапешт) Будапешт – місто, що розкинулось на двох берегах , ще називають його « Перлиною Дунаю».
    Потяг буде відправлятись  щодня. З нашого міста виїзд о 2:15 і прибуття до Будапешта о 18:37. Квиток в один бік - 1750 гривень. 
  • Чехія ( Хмельницький – Прага) Прага – місто дуже колоритне з цікавою історією і легендами. Потяг  курсуватиме щодня. З Хмельницького виїжджатиме о 5:47 і прибуватиме до Праги о 7:22 наступного дня. Вартість квитка в один бік - 2800 гривень.