Ви є тут

Мешканці мікрорайону Лезнево будуть насолоджуватись безпечним переходом дороги

Инна Хананова

На в’їзді до Хмельницького, в районі кінцевої зупинки Лезнево по Вінницькому шосе, облаштували безпечний перехід через чотирисмугову ділянку дороги.

Це є дуже актуально, так як до знаку закінчення населеного пункту залишається декілька сотень метрів і багато несумлінних водіїв на цьому проміжку дороги мчать зі швидкістю, яка значно перевищує дозволені 60 км/год в населених пунктах. Додати до цього темну пору доби з погіршеними умовами видимості, на кшталт туману чи дощу, і шанси побачити пішохода стають дедалі нижчі. Острівці безпеки є необхідністю на вулицях з великою кількістю смуг і високою інтенсивністю руху, так як люди старшого віку, інваліди на візках, батьки з маленькими дітьми на колясках чи візках не встигають пройти такі широкі проїжджі частини за один такт світлофора. Завдяки нашій владі та службі автомобільних доріг у Хмельницькій області, ми маємо освітлюваний перехід через дорогу, обладнаний острівцем безпеки та  світлофор.

Острівець безпеки є технічним засобом регулювання дорожнього руху на наземних пішоходах, призначений для захисту пішоходів під час переходу по проїзній частині дороги. Відомо що острівці безпеки використовуються в багатьох областях України і спостерігається позитивна динаміка по зменшенню ДТП за участі пішоходів. Необхідно переймати досвід країн Європи по убезпеченню життя пішоходів, так як що може бути ціннішим за життя і здоров’я людини.

Нагадуємо, що східний підїзд до міста повснітю відремонтовано, нанесено дорожню розмітку. Загалом служба автомобільних доріг на офіційному сайті зазначає, що східний підїзд до міста став не тільки комфортний, але й безпечний.