Томат П’єтраросса F1 – рекордсмен врожайності в Україні

Ви є тут

2 вересня 2017 року відбувся черговий захід компанії «Владам-Юг» - «Рекордний врожай з томатом П’єтраросса F1».

Спочатку, компанія поставила перед собою мету вийти на рекордну врожайність на даному гібриді і увійти в Книгу рекордів України. В рамках даного проекту, основними партнерами «Владам-Юг» виступили компанії: Mivena - виробник "розумних" добрив для сільськогосподарських культур, і "Самміт-Агро Юкрейн".

На початку травня 2017 року був проведений прямий посів томата П'єтраросса F1, за схемою 1.4 х 0.25. Це було здійснено на базі фермерського господарства Тимура Алієва на Херсонщині.

Аграрний рекорд України встановили попри несприятливу погоду. Через спеку в серпні фермери південного регіону зазнали великих збитків, але Тимуру Алієву вдалося зібрати небувалий врожай. Він зізнається, що поле – експериментальне, але працював разом з консультантами, як виявилось вдало обрав завдяки  цьому і сорт. Борис Карабанов – консультант – звертає увагу на те, що все-таки , коли рослина здорова – в неї сильний імунітет, вона набагато легше переносить і спеку, і приморозки, їй набагато легше дати бажаний результат.

Представники преси та Реєстру рекордів України зафіксували середній показник врожайності 5,64 кг з одного куща. Найбільшу кількість помідорів встановили на одному з кущів – 165 томатів вагою 8 кілограм 400 грам. Представниця Книги рекордів Лана Ветрова рада, бо українські агрономи можуть здивувати не тільки нашу країну, а й увесь світ. Вона дивувалась з того, як один кущ може витримати таку величезну кількість томатів.

Також помідори перевірили на нітрати. Висновок лабараторії – усе в межах норми.

Цей рекорд України внесли у розділ «Наука і  технології». Дана подія в черговий раз підкреслює якість і високий потенціал селекційного матеріалу від французького бренду Clause.

Компанія Clause повідомляє, що сорт П'єтраросса є лідером наших продажів в Євросоюзі, а також в деяких інших країнах. В Італії це сорт №1 для переробки. В цій країні він зареєстрований під ім'ям "Sano, Duro, Rosso". Сорт стає все більш і більш популярним серед фермерів для вирощування і для переробки. Це універсальний продукт, який показує відмінні результати на різних континентах.
           Рекорд в Херсоні – підтвердження високої врожайності томату П’єтраросса F1. З одного куща помідорів можна законсервувати п’ять трилітрових банок. У кожного з нас є можливість придбати насіння оптом, щоб побачити своїми очима, які результати дає названий сорт.