Стартував прийом заявок від гуртів, які хочуть стати учасниками рок-фестивалю «Rock&Buh-2018»

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У Хмельницькому вже розпочали підготовку до фестивального сезону 2018. Зокрема, хмельничанам пропонують обрати хедлайнерів рок-фестивалю «Rock&Buh». Він відбудеться у травні 2018 року і триватиме 3 дні. 

Як повідомляє «Хмельницький», у листопаді минулого року, відбулося перше засідання оргкомітету фестивалю «Rock&Buh». Організатори вирішили, що фестиваль повинен тривати три дні, а не два, як це було весною. Тому вже обрано дату майбутньої музичної події - з 25 по 27 травня. Також відомо, що перший день заходу буде Днем хмельницького року, тобто на сцені виступатимуть лише місцеві гурти. Фестиваль залишиться безкоштовним. У цьому, за словами організаторів, полягає його «фішка».

Нагадаємо, що минулого року, 26 та 27 травня, вперше на міському пляжі відбувся рок-фестиваль «Rock&Buh». Захід організували для того, щоб маловідомі хмельницькі гурти могли виступити на одній сцені з популярними музикантами і, таким чином, заявити про себе. Цього року близько 10 тисяч хмельничан прийшли на фестиваль, щоб почути улюблені пісні у виконанні таких гуртів, як: «Мотор’ролла», «Тартак», «Без обмежень», «Чумацький шлях» та інших. Також на одній сцені з популярними співаками виступили 12 молодих хмельницьких гуртів.

Спочатку планувалося, що фестиваль будуть проводити один раз на два роки. Але потім вирішили, що «Rock&Buh» повинен стати щорічним. Організатори вирішили порадитися з хмельничанами щодо хедлайнерів «Rock&Buh». Тому на сторінці Управління культури і туризму м. Хмельницького у соцмережі розпочали невеличке опитування. Серед запропонованих варіантів такі: 

  • «Воплі Відоплясова»; 
  • «От Vinta»; 
  • «Антитіла»; 
  • «О.Тorvald»;
  • «ТНМК»; 
  • «КARNA»; 
  • «СКАЙ».

Хмельничани активно відгукуються та залишають під дописом свої коментарі та думки щодо того, кого хочуть бачити на сцені рок-фестивалю. Також дописувачі зазначають, що хедлайнерами «Rock&Buh» можуть стати гурти: «Yurcash», «Vivienne Mort», «Один в каное», «Кому Вниз», «The Hardkiss» та інші.

Організатори фестивалю «Rock&Buh» розпочали прийом заявок від гуртів, які хочуть стати його учасниками. Про це далі розповість «Хмельницький».

Гурти, які мріють виступити на головній сцені музичного фестивалю «Rock&Buh» у місті Хмельницькому, повинні подати свої заявки та заповнити анкету. Тут потрібно вказати назву гурту, жанр музики, свої контактні дані тощо. Організатори «Rock&Buh – 2018» оберуть 5 найкращих гуртів з усіх, хто подав заявку. Саме вони стануть учасниками фестивалю, що розпочинає рок-літо 2018.

Заявки будуть приймати до 25 квітня. Результати оголосять 1 травня. Усім учасникам фестивалю оргкомітет оплачує проїзд та харчування.