Ви є тут

У Хмельницькому до Дня української мови та писемності відбудеться Вільний мікрофон

Инна Хананова

У Хмельницькому, 9 листопада, з нагоди Дня української мови та писемності, відбудеться Вільний мікрофон. Кожен може прийти до книгарні «Є» та продемонструвати свої таланти або просто насолодитися приємною атмосферою, послухати чудові пісні та вірші.

Як повідомляє «Хмельницький», до Дня української мови та писемності у місті запланували провести цікавий захід - Вільний мікрофон. За словами організаторів, поети, музиканти та письменники матимуть чудову можливість продемонструвати усім свої таланти, вийти на сцену та зачитати вірші, оповідання чи уривок із книжки. Це можуть бути власні твори або твори улюбленого автора.

Усі, хто не уявляє свого життя без музики, любить співати та писати пісні, також може долучитися до цього заходу. Музиканти можуть скористатися можливістю та заявити про себе, розкрити свої навики. Вони зможуть також вийти на сцену книгарні та заспівати.

На усіх присутніх чекає приємна творча атмосфера та затишок. Усі, хто цінує мистецтво, зможуть поспілкуватися з однодумцями, обговорити тенденції розвитку сучасної поезії та музики, поділитися своїми ідеями тощо. Усі відвідувачі матимуть можливість провести час, насолоджуючись гарною музикою, чудовими віршами. Усе це буде виконано українською мовою. Хмельничани зможуть підтримати тих, чиї твори сподобаються їм найбільше.

Захід відбудеться у книгарні «Є», за адресою: вулиця Проскурівська, 2. Запрошують поетів, музикантів та письменників. Дійство розпочнеться о 18:00. Вхід вільний.

Додамо, що День української мови та писемності було започатковано ще у 1997 році на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Це свято в Укарїні відзначають кожного року. На думку багатьох дослідників, саме з преподобного Нестора-літописця і розпочинається писемна українська мова.

Традиційно, в День української мови та писемності, покладають квіти до пам’ятника Несторові-літописцю, вручають відзнаки популяризаторам української мови, проводять регіональні тематичні конкурси, диктанти тощо.

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: