У Хмельницькому стартує фестиваль глядацького українського кіно «OBRIJ KINO FEST»

Ви є тут

Инна Хананова

Хмельничани можуть поринути у світ кіномистецтва та переглянути фільми українського виробництва. Завтра, 14 вересня, у кінотеатрі імені Шевченка, стартує фестиваль глядацького українського кіно «OBRIJ KINO FEST»

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто»фестиваль глядацького українського кіно проведуть в Україні вперше. До нього долучилися тільки чотири міста, серед яких і Хмельницький. Усі бажаючі мають нагоду протягом чотирьох днів переглянути фільми українського виробництва, які транслюватимуть у кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка.

За словами директора кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка Ольги Брижань, головна мета цього фестивалю полягає в тому, щоб ознайомити глядачів із сучасним українським кінематографом та виховати традицію ставлення до вітчизняного фільму як до модної події.

У рамках фестивалю буде продемонстровано шість фільмів. Кожен із них обирали не випадково. Зокрема, глядачі зможуть побачити популярну комедію «Слуга народу-2» 17 вересня, о 18:10, та мультфільм «Микита Кожум'яка» 15 вересня, о 10:10. Також, 12 вересня, о 12:00, хмельничани матимуть нагоду переглянути найкращий, на думку організаторів, документальний фільм «Рідні», в якому життя одніє родини тісно пов'язано із сучасними подіями в Україні. Також під час фестивалю буде показано стрічку про життя Богдана Хмельницького «Гетьман». Крім того, 15 вересня, о 12:30, глядачі побачать найкращий, на думку організаторів, повнометражний фільм року «Чужа молитва». У ньому йдеться про сміливу кримську татарку, яка у роки Другої світової війни опікувалася єврейськими дітьми. Також 16 вересня, о 18:10, на відвідувачів очікує допрем'єрний показ фільму «Припутні». У ньому йдеться про долю жінки в Україні.

На усіх відвідувачів фестивалю чекає багато цікавого. Зокрема, хмельничани зможуть зустрітися з режисерами та головними героями фільмів «Гетьман» та «Припутні»Отже, фестиваль стартує завтра, о 12:30, з показу фільму «Гетьман». Завершиться «OBRIJ KINO FEST» у неділю, 17 вересня, переглядом фільму «Слуга народу-2».

Дивіться у "Великому довіднику": 
Може бути цікаво: