Кінопрем'єри тижня: «Мати!» та «Тюльпанова лихоманка»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді «Хмельницький» розгляне драматичний фільм жахів «Мати!» та мелодраму «Тюльпанова лихоманка».

Мати!

Режисером, продюсером та сценаристом картини став Даррен Ароноффскі. Він відомий глядачам за такими роботами: «Реквієм за мрією», «Фонтан», «Рестлер», «Чорний лебідь», «Ной» та інші. Головні ролі у стрічці виконали такі талановиті актори, як: Дженніфер Лоуренс, Хав’єр Бардем, Ед Харріс, Мішель Пфайффер, Донал Глісон та інші.

Сюжет стрічки розповідає про спокійне та врівноважене життя однієї сімейної пари. Однак раптом їхній затишок порушують незнайомі люди, які приходять до їхнього будинку. Тепер на подружжя чекає багато нових випробувань…

Вперше фільм продемонстрували 5 вересня 2017 року на 74-му Венеціанському міжнародному кінофестивалі.

Стрічка триватиме 1 годину 55 хвилин. Фільм розрахований на кіноглядачів, які старше 16 років.

Цей фільм обіцяє бути напруженим та цікавим, тому любителям гострих відчуттів варто обов’язково його переглянути на великому екрані.

 

Тюльпанова лихоманка

Фільм розповідає про зворушливу історію кохання між заміжньою жінкою та молодим художником під час періоду тюльпаноманії у Нідерландах, у XVII столітті.

Режисером фільму виступив Джастін Чадвік. У цій кінокартині ми можемо побачити таких відомих акторів, як: Алісія Вікандер, Кара Делевінь, Джуді Денч, Крістоф Вальц, Зак Галіфіанакіс та інших. Головну роль у фільмі виконала відома актриса Алісія Вікандер. Глядачі знають її за роботою у таких популярних кінокартинах, як: «Сьомий син», «Дівчина з Данії», «Ex Machina», «Шеф Адам Джонс», «Джейсон Борн» та інші.

Події стрічки переносять нас у XVII століття. Тоді в Нідерландах розгорнулася тюльпаноманія. Це був період, коли контрактні ціни на тюльпани, які щойно з’явився, стрімко зростали, а потім раптово обвалились. Одного разу Корнеліс Сандвоорт замовляє у молодого художника Яна портрет своєї молодої дружини Софії. Однак згодом між ними виникають почуття. Тоді закохані вирішують піти на ризик і почати власну квіткову справу. Вони сподіваються, що це дозволить їм бути разом.

Бюджет картини становить 25 мільйонів доларів.

Цей фільм обіцяє захоплюючим, тому його варто переглянути у кінотеатрі.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: