Кіно під відкритим небом: на стадіоні ХНУ продемонструють комедію «Слуга народу-2»

Ви є тут

Инна Хананова

Завтра, 13 вересня, о 19:30, на стадіоні Хмельницького національного університету, покажуть фільм під відкритим небом. Усі бажаючі зможуть переглянути кінокартину «Слуга народу-2». Головну роль у кінострічці виконав Влодимир Зеленський. Вхід до вуличного кінотеатру буде безкоштовним.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ», традиційно у Хмельницькому відбудеться показ кінофільму під відкритим небом. В дендропарку регулярно демонстрували для місцевих мешканців цікаві фільми. Ще одним хорошим місцем для вуличного кінотеатру обрали стадіон Хмельницького національного університету. Тут покази кінострічок організовує Студентська рада університету. За словами організаторів, такі покази дозволяють створити приємну атмосферу та подарувати людям гарний настрій. Крім того, цей захід дуже важливий для першокурсників, адже дає їм змогу відчути себе частиною великої студентської родини.

Отже, завтра, 13 вересня, о 19:30, на стадіоні ХНУ, демонструватимуть комедію «Слуга народу-2». Головну роль у стрічці виконав відомий український ведучий, сценарист, актор та керівник «Студії Квартал-95» Володимир Зеленський. Фільм є продовженням серіалу «Слуга народу», який транслювали по телебаченню. У ньому йдеться про вчителя історії, який став Президентом. Цього разу на Президента та екс-Прем'єр-міністра чекає багато нових пригод та випробувань. 

Голова Студентської ради ХНУ Анастасія Козак розповіла, що фільм для перегляду обирали шляхом невеличкого опитування серед студентів. Більшість віддали перевагу фільму «Слуга народу-2». Прийти на перегляд стрічки можуть усі бажаючі хмельничани та гості міста. З собою варто взяти чай, каремат і теплий одяг. Додамо, що кіноперегляд, який відбудеться у середу, стане останнім у цьому році, адже надалі через погодні умови навряд чи вдасться знову провести цей захід.

Дивіться у "Великому довіднику":