Кінопрем'єри тижня: «Воно» та «Знову вдома»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді «Хмельницький» розгляне фільм жахів «Воно» та мелодраму «Знову вдома».

Воно

Фільм знятий за мотивами однойменного жахаючого роману американського письменника Стівена Кінга.  Фільм розповідає про сімох дітей, яких тероризує злий клоун, що черпає свої сили з людського страху, ненависті і розчарування.

Режисером картини став Андрес Мускетті. Головні ролі у стрічці виконали такі талановиті актори, як: Білл Скарсгард, Хав'єр Ботет, Фінн Вольфхард, Ніколас Хемілтон та інші.

Сюжет стрічки розповідає про групу дітей, які живуть у невеличкому містечку Деррі, в штаті Мен. Раптом у місті починають відбуватися дивні речі і починають зникати діти. Виявляється, що це все відбувається через велике зло, яке живе у місті. Тоді компанія друзів-підлітків вирішує разом подолати свої найжахливіші кошмари та страхи, які уособлює злий клоун Пеннівайз. Ця істота живиться людським страхом. Чи вдасться підліткам перемогти його та звільнити місто від великого зла?

Стівен Кінг написав цей роман ще у 1986 році. У творі він розглянув важливі теми впливу травм дитинства на доросле життя. Вперше роман екранізували у 1990 році, у форматі міні-серіалу.

Зйомки кінокартини розпочались 27 червня 2016 року і закінчились 6 вересня того ж року. Фільм розрахований на кіноглядачів, які старше 16 років.

Цей фільм обіцяє бути напруженим, тому любителям гострих відчуттів варто обов’язково його переглянути на великому екрані.

 

Знову вдома

Режисером фільму виступила Холлі Мейєрс-Шайєр. У цій кінокартині ми можемо побачити таких відомих акторів, як: Різ Візерспун, Нат Вулф, Лейк Белл, Майкл Шин, Кендіс Берген та інші.

У стрічці йдеться про мати-одиначку, яка вирішує розпочати нове життя. Еліс нещодавно розлучилася з чоловіком і повернулася у Лос-Анджелес разом з двома дітьми. Одразу після цього головна героїня фільму святкує свій День народження. Еліс йде у нічний клуб і знайомиться там з трьома режисерами, які саме шукають житло. Еліс пропонує їм усім пожити в її будинку. Згодом таке рішення кардинально змінить життя жінки. Тепер на неї чекає багато нових пригод. Хлопці закохуються в Еліс та оточують її своєю увагою. Раптом до неї вирішує повернутися колишній чоловік.

Цей фільм обіцяє цікавим, тому його варто переглянути веселою компанією у кінотеатрі.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: