Як виглядає оновлений скейт-парк у Хмельницькому

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

Автор фото - Андрій Попик

Автор фото - Андрій ПопикАвтор фото - Андрій ПопикАвтор фото - Андрій ПопикАвтор фото - Андрій ПопикАвтор фото - Андрій ПопикАвтор фото - Андрій ПопикФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. Хмельницький

Місцевий скейт-парк внаслідок активного використання потребував ремонту. Любителі екстремальних видів спорту були вимушені тренуватися у дворах та на площі. Але цим не задоволені місцеві мешканці.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», у 2016 році у міській раді пообіцяли побудувати якісний та сучасний майданчик для прихильників скейтів, роликів та велисипедів. 

Трампліни для екстремальних видів спорту облаштували ще у 2010 році, біля Палацу творчості дітей та юнацтва. Однак назвати його повноцінним скейт-парком все ж таки не можна. Місцеві скейтери скаржаться, що тут не продумано все належним чином, оскільки встановлені фігури травмонебезпечні. Крім того, на майданчику завжди було бите скло та порожні пляшки з-під алкогольних напоїв. Тут дуже часто збиралися люди для вживання спиртного.

Директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв розповів, що 2016 року не вдалося відремонтувати майданчик, оскільки технагляд після огляду цього місця надав відповідний припис, що на стару асфальтну основу не можна встановлювати нове обладнання.

Восени 2017 року територію прибрали від усього зайвого та готували основу для бетонування. На місці колишнього скейт-парку встановили нові фігури для трюків. Зокрема, було придбано 10 різних за складністю та формою трамплінів, вартістю майже півмільйона гривень. Перед їх покупкою посадовці консультувалися зі скейтбордистами. Паркан тут вирішили не встановлювати. Охороняти майданчик від зловмисників буде патрульна поліція.

Скейтбордисти сподіваються, що з відкриттям нового майданчику збільшиться кількість охочих займатися екстремальними видами спорту. Крім того, скейтбординг минулого року увійшов до переліку олімпійських видів спорту.

Зараз Палац творчості для дітей та юнацтва є не просто освітнім закладом. Тепер молодь тут може розважатися та весело проводити свій час, повідомляє «Хмельницький».

У листопаді 2017 року скейт-парк біля Палацу творчості нарешті запрацював. Роботи з його реконструкції перебували на стадії завершення. Хмельницькі діти та підлітки мріяли про цей майданчик понад 10 років. А тепер кожного дня вони можуть активно проводити своє дозвілля та займатися екстремальними видами спорту. Юні хмельничанам катаються тут на скейтах, самокатах та велосипедах. Скейт-парк облаштували новими якісними фігурами для трюків. Хмельницька молодь цим дуже задоволена.

Автор фото - Андрій Попик

Весна - це хороша пора для активного відпочинку та занять спортом на свіжому повітрі. Хмельницька молодь активно проводить своє дозвілля на місцевому скейт-парку. Далі про це розповість «Хмельницький».

Скейт-парк ще минулого року був зовсім не придатний для розваг, а тепер він знову приваблює дітей та молодь. Хмельничани весело та корисно проводять своє дозвілля у теплу пору року. Адже оновлений скейт-парк цьому сприяє. Діти та молодь катаються на велосипедах, самокатах та скейтах. Усі отримують задоволення від цікавого та насиченого відпочинку.

Дивіться у "Великому довіднику":