Ви є тут

В Хмельницькому завершується реконструкція скейт-парку

оновлено
Инна Хананова

Фото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. Хмельницький

Фото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. ХмельницькийФото з офіційної сторінки у фейсбук Департаменту освіти і науки. м. Хмельницький

Місцевий скейт-парк внаслідок активного використання потребує ремонту. Наразі любителі екстремальних видів спорту вимушені тренуватися у дворах та на площі. Але цим не задоволені місцеві мешканці.

Як повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто», минулого року у міській раді пообіцяли побудувати якісний та сучасний майданчик для прихильників скейтів, роликів та велисипедів. Роботи уже розпочалися і їх планують завершити до початку жовтня.

Трампліни для екстремальних видів спорту облаштували ще у 2010 році, біля Палацу творчості дітей та юнацтва. Однак назвати його повноцінним скейт-парком все ж таки не можна. Місцеві скейтери скаржаться, що тут не продумано все належним чином, оскільки встановлені фігури травмонебезпечні. Крім того, на майданчику завжди було бите скло та порожні пляшки з-під алкогольних напоїв. Тут дуже часто збиралися люди для вживання спиртного.

Директор департаменту освіти і науки Роман Миколаїв розповів, що минулого року не вдалося відремонтувати майданчик, оскільки технагляд після огляду цього місця надав відповідний припис, що на стару асфальтну основу не можна встановлювати нове обладнання.

Наразі територію прибрали від усього зайвого та готують основу для бетонування. На місці колишнього скейт-парку встановлять нові фігури для трюків. Зокрема, було придбано 10 різних за складністю та формою трамплінів, вартістю майже півмільйона гривень. Перед їх покупкою посадовці консультувалися зі скейтбордистами. Паркан тут вирішили не встановлювати. Охороняти майданчик від зловмисників буде патрульна поліція.

Скейтбордисти сподіваються, що з відкриттям нового майданчику збільшиться кількість охочих займатися екстремальними видами спорту. Крім того, скейтбординг минулого року увійшов до переліку олімпійських видів спорту.

Зараз Палац творчості для дітей та юнацтва є не просто освітнім закладом. Тепер молодь тут може розважатися та весело проводити свій час, повідомляє «Хмельницький».

Скейт-парк біля Палацу творчості нарешті запрацював. Роботи з його реконструкції перебувають на стадії завершення. Хмельницькі діти та підлітки мріяли про цей майданчик понад 10 років. А тепер кожного дня вони можуть активно проводити своє дозвілля та займатися екстремальними видами спорту. Юні хмельничанам катаються тут на скейтах, самокатах та велосипедах. Скейт-парк облаштували новими якісними фігурами для трюків. Хмельницька молодь цим дуже задоволена.

Дивіться у "Великому довіднику":