Кінопрем'єри тижня: «Валеріан і місто тисячі планет» та «Анабель: Створення»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді «Хмельницький» розгляне фантастичний фільм «Валеріан і місто тисячі планет» та фільм жахів «Анабель: Створення».

Валеріан і місто тисячі планет

В основі сюжету стрічки лежить серія французьких коміксів «Валеріан», яка видавалась у Франції з 1967 по 2010 роки. 

Режисером картини став Люк Бессон. Цікаво, що Люк Бессон планував зняти цей фільм досить давно. Він також написав сценарій до цієї кінокартини. Головні ролі у стрічці виконали такі відомі актори, як: Кара Делевінь, Ітан Гоук, Джон Гудман, Дейн Де Гаан, Клайв Оуен, Рутгер Гауер та інші. Також у стрічці знялася популярна співачка Ріанна.

Сюжет стрічки переносить нас у майбутнє, а саме у 2700 рік. На планеті Альфа живе близько 17 мільйонів істот з різних планет. Сюди прибувають двоє космічних спецагентів – Валеріан та Лорелін. Вони повинні виконати важливе завдання, а саме – дослідити та вивчити умови життя дивних істот. Однак раптом Валеріан та Лорелін мимоволі стають учасниками змови чи справжньої афери химерних мешканців планети Альфа. Тепер спецагенти змушені навести тут порядок.

Бюджет стрічки становить 197 мільйонів євро.

Зйомки цієї картини розпочались 4 січня 2016 року в Сен-Дені.

Цей фільм обіцяє бути неймовірно захоплюючим та дивовижним. Тому завітайте до кінотеатру та перегляньте цікаву кінострічку у компанії друзів.

 

Анабель: Створення

Він є продовженням фільму «Анабель», який вийшов на екрани у 2014 році. У свою чергу, «Анабель» є спін-офом «Закляття», яке глядачі побачили у 2013 році.

Режисером фільму виступив Девід Ф. Сандберг. Сценарій до фільму написав Гарі Доберман. У цій кінокартині ми можемо побачити таких талановитих акторів, як: Стефані Сігман, Таліта Бейтман, Ентоні Лапалья, Міранда Отто та інших.

У стрічці йдеться про лялькаря та його дружину. Вже минуло кілька років після трагічної загибелі їхньої маленької донечки. Одного дня вони запросили до свого будинку черницю та кілька дівчаток з притулку. Однак невдовзі у домі починають коїтися дивні та жахливі речі. Дівчата стають ціллю Анабель – ляльки, яку створив господар будинку.

Зйомки картини розпочалися 27 червня 2016 року в Лос-Анджелесі.

Цей фільм обіцяє бути напруженим, тому любителям гострих відчуттів його обов’язково варто переглянути на великому екрані.

 

Бажаємо Вам приємного перегляду та чудових вражень!