Кінопрем'єри тижня: «Темна вежа» та «Сек'юриті»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді «Хмельницький» розгляне науково-фантастичний фільм-вестерн «Темна вежа» та бойовик «Сек'юриті».

Темна вежа

Картина знята за серією однойменних романів, написаних американським письменником Стівеном Кінгом між 1970 і 2012 роками.  У фільмі йдеться про стрільця Роланда Діскейна, який відправляється на пошуки Темної Вежі — центру Всесвіту. Лише вона утримує всі світи від безладу та знищення.

Режисером картин став Ніколай Арсель . Сценарій до фільму написали: Ніколай Арсель, Аківа Голдсман, Андерс Томас Янсен та Джефф Пінкнер. Головні ролі у фільмі виконали: Ідріс Ельба, Меттью МакКонахі, Том Тейлор, Клаудія Кім та інші

Зйомки фільму розпочалися у квітні 2016 року в Південній Африці.

Головна прем’єра стрічки відбулася 27 липня 2017 року в США.

Бюджет фільму становить 60 мільйонів доларів.

Фільм триватиме 1 годину 35 хвилин. Він розрахований на кіноглядачів, старше 12 років.

У кінострічці йде мова про те, що наш світ насправді не єдиний. Існує певний портал, який дозволяє мандрувати між світами. Він має вигляд Темної  Вежі. Вона охороняє світи від злих темних сил. Стрілець Роланд  Діскейн повинен захистити людство від небезпеки та зла. Тому він відправляється на пошуки Темної Вежі. Він повинен дістатися до неї швидше, ніж його злий ворог Уолтер О'Дім, який хоче знищити Темну Вежу. Якщо йому вдасться виконати цей поганий намір, то всі світи поринуть у суцільний хаос та страх, оскільки темні сили вийдуть на волю. Лише останній Стрілець здатен врятувати світи від катастрофи, від нього залежить майбутнє.

Цей фільм обіцяє бути неймовірно цікавим та захоплюючим, тому завітайте до кінотеатру та дізнайтеся, чи вдасться Роланду зупинити злого ворога та врятувати Темну Вежу від руйнування.

 

Сек'юриті

Режисером фільму виступив Ален Дерошер. У цьому фільмі знялися такі талановиті актори: Бен Кінгслі, Антоніо Бандерас, Чед Ліндберг, Габріелла Райт та інші.

У фільмі йдеться про групу звичайних охоронців з торгового центру. Ними керує колишній військовий. Тепер вони повинні ризикнути своїм життям, щоб врятувати дівчинку, за якою слідкують небезпечні злочинці.

Бюджет фільму складає 15 мільйонів доларів.

Цей фільм буде яскравим та напруженим. Тому завітайте до кінотеатру.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: