Хмельницький може стати центром Інтернет-торгівлі України

Ви є тут

Инна Хананова

Через кілька років Хмельницький може стати центром Інтернет-торгівлі України. Такі перспективи окреслює Агенція сталого розвитку. 

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», наше місто у багатьох асоціюється з ринком, однак з розвитком сучасних технологій торгівля переходить в інший вимір. Керівник проекту «Global E-Commerce Cafе» Богдан Попадюк розповів, що зараз торгівля більше переходить до інтернету. Людям зручно купувати товари, не виходяч з дому. Дуже важливою стає саме подача певного товару та комунікація між людьми. Ці всі можливості знаходяться у площині віртуальної реальності.  

Для того, щоб навчити хмельничан реалізувати себе у сфері інтернет-торгівлі, Богдан Попадюк вирішив створити у місті «Global E-Commerce Cafе». Кожного тижня в приміщенні Агенції сталого розвитку, яке розташовано на вулиці Героїв Майдану, 38, відбуваються зустрічі для підприємців. Під час лекцій та майстер-класів вони мають змогу дізнатися про особливості торгівлі в Інтернеті від успішних бізнесменів. Зокрема, під час навчань підприємці матимуть змогу довідатися, як правильно організувати бізнес в Інтернеті, як використовувати соціальні мережі для продажу товарів тощо. Завдяки цьому відвідувачі лекцій зможуть підвищити свій рівень знань у сфері Інтернет-торгівлі. «Global E-Commerce Cafе» - це міжнародний проект. Його заснували у Болгарії. Мета проекту полягає в об'єднанні підприємців для того, щоб у кінцевому результаті це сприяло розвитку міста.

За словами досвідченого інтернет-підприємця Сергія Толстіхіна, зараз розвинути свій бізнес в інтернеті цілком можливо. В Агенції сталого розвитку вважають, що через кілька років Хмельницький може стати центром Інтернет-торгівлі. Для цього потрібні активність підприємців та бажання зробити своє місто успішним.

Для того, щоб взяти участь у зустрічах, слід зареєструватися. Тому кожен, хто зацікавлений у розвитку Інтернет-торгівлі, може звернутися до Агенції сталого розвитку і зателефонувати за номером: 096 654 42 41.

«Global E-Commerce Cafе»