Кінопрем'єри тижня: «Нікчемний я 3» та «Обладунки Бога: у пошуках скарбів»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Хмельницький розгляне пригодницький мультфільм «Нікчемний я 3» та комедійний бойовик «Обладунки Бога: у пошуках скарбів».

Нікчемний я 3

Картина є продовженням фільмів «Нікчемний я» 2010 року та «Нікчемний я 2» 2013 року.

Режисерами картини стали П’єр Коффін та Кайл Балда. Героїв мультфільму озвучили так актори:  Стів Керелл, Трей Паркер, Крістен Віг, Рассел Бренд, Міранда Косгроув та інші.

У мультфільмі ми побачимо нові пригоди Грю, який змінився та став доброзичливим. Він живе разом з Люсі і трьома прийомними доньками. Однак раптово з’являється злий Бальтазар Брейк, який схиблений на тематиці 80-х років. Тепер Грю доведеться боротися з Бальтазаром, щоб урятувати місто від катастрофи. У цьому йому будуть допомагати веселі міньйони.

Зйомки мультфільму розпочалися у лютому 2016 року.

Мультфільм розрахований на кіноглядачів, старше 6 років.

Цей мультфільм обіцяє бути не лише цікавим, а й повчальним, тому його слід подивитися усією великою родиною.

 

Обладунки Бога: у пошуках скарбів

Стрічка розповідає про професора археології, який разом із молодими колегами з Індіїі вирушає на пошуки скарбів до Тибету.

Режисером фільму виступив Стенлі Тонг. У цьому фільмі знялися такі відомі актори, як: Джекі Чан, Ааріф Лі, Чжан Ісин, Мія Муці, Сону Суд та інші.

Головний герой фільму Джек присвятив усе своє життя археології. Він завжди вивчав різні знахідки, старовинні карти та проводив дослідження. Також він проводив багато часу в університеті, викладав археологію і розповідав студентам про свої захоплюючі експедиції. Однак внаслідок постійної зайнятості у Джека зовсім не було часу на особисте життя. Але одного разу товариш знайомить Джека з Ашмитою – милою та чарівною дівчиною. Після спілкування вони розуміють, що в них багато спільного, адже Ашмита також захоплюється археологією. Згодом дівчина показує Джеку карту із загубленими скарбами. Невдовзі Джек, Ашмита та її помічниця Кіра вирушають у захоплюючу мандрівку, щоб знайти загублені скарби. Але все виявляється не так просто. На їхньому шляху трапляється невідомий чоловік, який заявляє, що лише він має права на ці скарби. Хто це таємничий чоловік і яка доля чекатиме на мандрівників?

Тому завітайте до кінотеатру та пориньте у світ неймовірних пригод разом із Джекі Чаном.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: