Ви є тут

На Озерній триває будівництво НВК вартістю 100 мільйонів гривень

оновлено
Инна Хананова

Фото - Остап ВолошинФото - Остап ВолошинФото - Остап ВолошинФото - Остап ВолошинФото - Остап ВолошинФото - Остап ВолошинФото - Остап ВолошинФото - Остап Волошин

У мікрорайоні Озерна продовжується будівництво нового навчально-виховного комплексу.

Як повідомляє «Хмельницький», сучасний НВК будують на вулиці Залізняка, 32. Після завершення робіт 480 учнів молодших класів зможуть сісти за нові парти, а 215 дошкільнят підуть у садочок. Цей сучасний НВК почали будувати ще 2016 року. Взимку минулого року проводили монтаж опалення та інші внутрішні роботи. В липні 2017 року підрядники розпочали зводити приміщення школи.

Загальна кошторисна вартість сучасного НВК становить 100 мільйонів гривень. У минулому році на зведення закладу виділили майже 4 мільйони гривень. У 2017 році з міського бюджету планували освоїти 25 мільйонів гривень.

Міський голова Олександр Симчишин розповідає, що заклад будують відповідно до усіх норм і правил. Тут будуть просторі класи та групи, великі спортивні та ігрові майданчики. Для кожної групи у садочку буде роздягальня, спальня та ігрова кімната,а також роздільний санвузол з душем. В садочку буде спортивний зал.

Начальник управління капітального будівництва Тетяна Поліщук розповіла, що сподівається на те, що гроші на будівництво закладу виділять з державного бюджету. Тому готується відповідне звернення до Верховної Ради про виділення коштів на будівництво НВК.

У мікрорайоні Озерна триває будівництво навчально-виховного комплексу. Дитячий садочок запланували відкрити до кінця року, а початкову школу - у 2019. На зведення нового освітнього об’єкту потрібно понад 100 мільйонів гривень, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на МТРК «Місто»

Наразі на вулиці Залізняка продовжується будівництво сучасного навчально-виховного комплексу. Він дуже потрібен мікрорайону Озерна, який розбудовується швидкими темпами. Адже зараз навчальні заклади переповнені учнями та дошкільнятами.

За словами Олександра Симчишина, наразі використано близько 35 мільйонів гривень. На 2018 рік закладено майже 10 мільйонів гривень.

Дитячий садочок розрахований на 215 місць. У триповерховому приміщенні планують облаштувати 11 груп. Дошкільнята будуть займатися у просторих світлих кімнатах. Також будуть функціонувати музична і спортивна зали. А на вулиці облаштують території для розваг та розвитку. Тут будуть ігрові та спортивні майданчики зі штучним покриттям. Додамо, що садочок будують із використанням новітніх технологій. Зокрема, тут встановлять індивідуальний тепловий пункт та сучасну вентиляційну систему.

У міській раді сподіваються, що вже цього року садочок відкриє свої двері для діток. А вже у 2019 році планують здати в експлуатацію початкову школу, розраховану на 480 учнів.

У мікрорайоні Озерна продовжується будівництво сучасного навчально-виховного комплексу. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Олександр Симчишин. Далі детальніше розповість «Хмельницький».

Навчально-виховний комплекс на вулиці Залізняка, 32, має на сьогодні такий вигляд. 

Вже виділено понад 50 мільйонів гривень. Приміщення дитячого садочка готове на 80%, проектна потужність становить 215 дітей. В приміщенні облаштована сучасна система вентиляції з рекуперацією, бомбосховище, сучасні групи, харчоблок, спортивна зала, актова зала.

Приміщення школи розпочали будувати в серпні 2017 року. Наразі «коробка» фактично готова. Площа приміщення становить 0,5 га. Проектна потужність 480 учнів. Площа усього комплексу дорівнює 2,3 га.

За словами Олександра Симчишина, це найбільше будівництво освітнього закладу в області і одне з найбільших в державі за всі роки Незалежності.

Вулиці, що згадуються: